AMERYKA

Pastor udzielił rady chrześcijance, która ma niewierzącego męża. Co w takiej sytuacji można zrobić? Oto co powiedział.

To nie będą zwykłe wybory. Stawką jest los naszej cywilizacji - powiedział kandydat Republikanów na prezydenta Stanów Zjednoczonych - Donald Trump.

Kandydatka Demokratów na prezydenta, Hillary Clinton, poruszyła temat zbawienia.

Chrystofobia. To zjawisko ostatnio przybiera na sile. Oto 5 etapów, które do tego prowadzą.

Gdy zaczęła mówić, wszyscy zamienili się w słuch. To, co się z nią stało, jest niesamowite. Była lesbijką, ale już nie jest!

Wielu chrześcijan w USA wciąż nie wie czy ma głosować na Donalda Trumpa czy Hillary Clinton. Aktor Jon Voight ostrzega przed tym, co im grozi za prezydentury kandydatki Demokratów.

To, że Ameryka dryfuje coraz bardziej od Boga, nie jest wynikiem rzekomego braku dowodów na jego istnienie. To wynik nawrotu tej oto pradawnej religii.

Katoliccy i ewangeliczni liderzy nie zamierzają tego odpuścić. Żądają przeprosin od kandydatki Demokratów - Hillary Clinton.

Amerykańscy generałowie, eksperci, ostrzegają przed ewentualną przyszłą wojną z Rosją lub Chinami.

Kampania Donalda Trumpa znalazła się w poważnym kryzysie. To przez ujawnienie jego seksistowskich wypowiedzi sprzed 11 lat.

Ateiści mają problem. Przeczą sami sobie. Ewangelista pokazał absurd, w jaki wierzą, w zaledwie parę chwil.

Marcin Zieliński i Jakub Kamiński. Polscy ewangeliści posługują w Ameryce i Bóg potężnie się porusza! Relacje z Las Vegas i Chicago.

Rick Joyner, amerykański ewangeliczny kaznodzieja, nieraz określany również jako prorok, określił swój stosunek do katolików. Mówi też o papieżu Polaku.

Przemówienie prezydenta Stanów Zjednoczonych na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ świadczy o tym, co nas czeka?

Strona 1 z 34
REKLAMA
REKLAMA

Bądź z nami na Facebooku

REKLAMA