Pastor, który zaprosił na spotkanie przy piwie, reaguje na falę komentarzy
Po zaproszeniu pastora Pawła Bartosika na spotkanie przy piwie i rozmowy między innymi poświęcone Biblii rozgorzała dyskusja w sprawie alkoholu wśród wierzących.
Katolicy biorący udział w obchodach Reformacji krytykowani. Jest reakcja
Angażowanie się katolików w obchody rocznicy Reformacji wywołuje emocje. Ci, którzy to krytykują, sami stali się obiektem krytyki.
Nieoczekiwane wieści w sprawie katastrofy lotniczej w Kolumbii. - To cud!
Katastrofa z udziałem brazylijskiej drużyny Chapecoense w Kolumbii obiła się echem na całym świecie. Teraz okazało się, że...
Polski pastor zaprasza na spotkanie: jeśli lubisz dobre piwo...
Zaskakujące ogłoszenie polskiego pastora. Zachęca do wzięcia udziału w spotkaniu przy... piwie.

Polecane

Jest oficjalne wideo promujące przyjazd Nicka Vujicica do Polski. Zobacz!

  • wtorek, Sie 12 2014
Nick Vujicic Nick Vujicic fot. YouTube/Milewski & Partnerzy

Obejrzyj oficjalny spot zapowiadający wizytę ewangelisty i motywatora bez kończyn Nicka Vujicica w Polsce.

Nick Vujicic to niezwykle inspirujący mówca, który żyje bez ograniczeń, choć jest niemal całkowicie pozbawiony kończyn. Podróżuje po wielu krajach. Na spotkaniach z jego udziałem są obecne tysiące osób. Jego przesłanie jest pełne wiary i nadziei. Vujicic mówi, że jego siłą jest Jezus i że to On daje mu pokój i radość.

Spotkanie z Nickiem odbędzie się 30 kwietnia przyszłego roku na stadionie Lecha w Poznaniu. Organizatorem jest firma Milewski & Partnerzy. Na stronie wydarzenia można się zapisać, by zostać powiadomionym o rozpoczęciu sprzedaży biletów.

Organizator pisze:

"Wierzę, że piękno ludzkiego życia nie polega tylko na tym by celebrować wielkie chwile. Myślę, że piękno kryje się także w momentach, gdy odbiera Ci siły, sens, oddech. Są takie sytuacje, które na zawsze odmieniają bieg Twojego życia. Nick od urodzenia mierzy się z własnymi ograniczeniami, bo urodził się z nimi. Pomimo tego znajduje siłę i czas by inspirować do pokonywania ograniczeń miliony ludzi na całym świecie. Jest także kochającym mężem i ojcem, surfuje, gra w piłkę nożną i golfa, a przede wszystkim żyje pełnią życia, dając świadectwo ludzkich możliwości. To prawdopodobnie największy żyjący motywator na ziemi.

W 2015 r. będziemy mieli ogromny zaszczyt organizacji przyjazdu i wystąpienia Nicka w Polsce. Człowieka który napełnia mnie Wiarą, że warto iść na przód. Ktoś kto swoim życiem mówi mi, że warto zrobić coś dla innych, czasem zawalczyć o nich, bez względu na przeszkody. Owo spotkanie będzie świętem narodowym, które zjednoczy miliony ludzkich dusz i serc."

Poniżej zamieszczamy wspomniany spot promocyjny, a także zaproszenie od Nicka Vujicica na spotkanie w Poznaniu.

Poleć
 

REKLAMA