RESZTA ŚWIATA

Konferencja Katolickich Biskupów przeprosiła za rolę Kościoła w masakrze sprzed ponad 20 lat.

Nigeryjski prorok znany między innymi z proroctwa, które niektórzy odebrali jako przepowiednię katastrofy smoleńskiej, tym razem wygłosił proroctwo, za które jest mocno krytykowany.

Jako żywo wracają najgorsze obrazy z czasów II Wojny Światowej. Dżihadyści robią to, co wtedy hitlerowcy.

O sprawie informuje inny kaznodzieja znany z ewangelizacyjnych krucjat w Afryce - Daniel Kolenda.

Setki Australijczyków zwracają się do technologii, dzieki której mają się stać superludźmi. Dają sobie wszczepiać czipy pod skórę.

Światło dzienne ujrzały kolejne wstrząsające nagrania z Syrii. Obrazują horror, jaki z powodu wojny przeżywają mieszkańcy, także dzieci.

Nick Vujicic, mówca motywacyjny i ewangelista bez rąk i nóg, o aborcji.

Coraz większy rozdźwięk w Kościele katolickim, jeśli chodzi o podejście do gejów. Pojawia się krytyka dotychczasowego nauczania Kościoła w sprawie homoseksualizmu.

Tym razem bynajmniej nie we Francji, ale w... Iraku zakazano burek. Kto to zrobił? Nieoczekiwanie - terroryści z samozwańczego Państwa Islamskiego.

Nie ma absolutnie nic, czego Bóg nie mógłby zrobić, bo jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki - pisze serwis OnlineNigeria.com.

Chrześcijańskie bojówki Jednostki Ochrony Równiny Niniwy przeprowadziły operację na terenie Iraku. Cel - samozwańcze Państwo Islamskie.

Cztery byłe zakładniczki ugrupowania terrorystycznego Państwo Islamskie ujawniły to, co pokazała chrześcijanka Kayla Mueller w niewoli u islamistów.

Podczas tej misji ewangelizacyjnej można spodziewać się wszystkiego. Dosłownie!

Kolejne przerażające wieści z terenów zajętych przez tak zwane Państwo Islamskie (ISIS). W Iraku okrutny los stał się udziałem 19 jazydek.

Strona 1 z 16