ROZRYWKA

Tym specyficznym alpejskim sposobem śpiewania także można uwielbiać Boga, co pokazują ci chrześcijańscy artyści.

Haniebne, bluźniercze sceny ujrzeli widzowie w bydgoskim Teatrze Polskim.

Gwiazdor pop Justin Bieber wywyższył Jezusa Chrystusa na koncercie w Paryżu.

Matka Teresa z Kalkuty kanonizowana w Watykanie. Paulina Młynarska nie ma jednak o nowej świętej Kościoła katolickiego najlepszego zdania. Jej słowa wywołały falę oburzenia.

Niektóre osoby nie mogą zrozumieć, co mi się w głowie poprzestawiało - tak komentuje reakcje znajomych na swoje nawrócenie były piłkarz.

Legendarny trener Manchesteru United, jeden z najlepszych szkoleniowców w historii, mówi o Biblii.

Kolejna nowinka z Zachodu sprowadzona, by łamać normy społeczne. Wyjątkowo niebezpieczny dla społeczeństwa program zacznie być emitowany za kilka dni w Polsce.

Bardzo proste, a jednocześnie bardzo wymowne. To przesłanie o Jezusie dotarło do milionów widzów, dzięki bezpośredniej transmisji z igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

Najbardziej utytułowany olimpijczyk w historii, amerykański pływak Michael Phelps, przyznaje, że bardzo wiele zawdzięcza książce napisanej przez pastora.

Piosenkarz Marek Dyjak przyznaje w wywiadzie, że był w piekle. Mówi, że było to coś przerażającego. Zaznacza, że to nie metafora, a był tam naprawdę.

Trener niespodziewanych triumfatorów Euro 2016 jest szczęśliwy, że znalazł Jezusa Chrystusa.

Film Pasja będzie miał swoją kontynuację - donosi serwis The Hollywood Reporter.

Już o godz. 21 Polacy zmierzą się na Euro 2016 z Niemcami. Na boisku zobaczymy m.in. chrześcijan, którzy otwarcie mówią o swojej wierze.

Bardzo mocne oświadczenie chrześcijańskiego artysty Grzegorza Kloca.

Strona 1 z 19
REKLAMA
REKLAMA

Bądź z nami na Facebooku

REKLAMA