SŁOWO

Czy zdarza Ci się używać tych sformułowań? Wyrażasz w ten sposób zaskoczenie, złość, a może używasz ich jako przerywnik? Obejrzyj to wideo!

Rozmawiałeś kiedyś o sprawach związanych z wiarą z ateistą? Może z takim, który używał np. zjadliwego, wulgarnego języka?

Jezus prowadził służbę pełną pokoju. Nie zabijał tych, którzy mu się sprzeciwiali. Tymczasem w Starym Testamencie Bóg nakazywał zabijanie nawet całych społeczności. Dlaczego?

Niektórzy chrześcijanie uwielbiają określać innych, a zwłaszcza kaznodziejów, mianem zwodzicieli. Jeśli twoja służba jeszcze nie została tak nazwana, to... masz powody do niepokoju.

Kto trafi do nieba? Według tego pastora, nie będą to dobrzy ludzie, tylko... Zobacz odpowiedź.

Czy zachowanie niewinności dla ukochanej osoby ma sens?

Liberałowie twierdzą, że wprowadzają nowe zwyczaje do społeczeństwa i jak mówią, są z tego dumni. Jaka jest prawda?

Żona kaznodziei, matka sześciorga dzieci wskazała trzydzieści sposobów, jak wyrazić szacunek do swojego męża.

Zaprzeczają istnieniu Boga i nie zamierzają uznawać jakichkolwiek przesłanek, które wskazują na coś innego. Dlaczego tak jest? Oto rozwiązanie tej zagadki.

Nie tylko wierzący lubią powoływać się na słowa Jezusa, by nie sądzić. Często robią to też niewierzący, by usprawiedliwić swoje grzechy. Czy o to chodziło Chrystusowi?

Biskup pomocniczy krakowski Grzegorz Ryś stanowczo o tym, co jest ewangelią, a co jest antyewangelią.

Hugh Ross wyjaśnia, co sprawiło, że został chrześcijaninem. Ross jest doktorem astrofizyki. Wykształcenie to uzyskał na Uniwersytecie Toronto.

Słynny ewangelista odpowiedział, jak rozróżnić kulty, które jedynie podszywają się pod chrześcijańskie kościoły, od rzeczywistych chrześcijańskich wspólnot.

David ma 44 lata. Przez 27 prowadził gejowski styl życia. Ale stało się coś niesamowitego.