Wydrukuj tę stronę

Proroctwo o papieżu Franciszku. - Tak mówi Pan...

wtorek, 10 czerwiec 2014 15:27
papież Franciszek papież Franciszek

Słowa tego proroctwa o papieżu dla wielu mogą okazać się zaskoczeniem.

Słowem na temat Franciszka podzielił się znany chrześcijański prorok - Kim Clement. Clement usługuje w wielu krajach na całym świecie. Występuje w chrześcijańskich stacjach telewizyjnych i na licznych konferencjach.

Clement opublikował proroctwo dotyczące papieża Franciszka na swojej stronie internetowej. Oto jego treść:

"Jest ktoś, kogo wybrałem, kto ukląkł przy krzyżu wiele, wiele razy. Mówię o tym, który bierze swoje imię od św. Franciszka z Asyżu. Duch Pański powiedział, żeby przyszedł i stanął jako przywódca. Ten człowiek nie jest jak ktokolwiek inny - mówi Pan. Został wyznaczony, by połączyć serca osób wiary protestanckiej z tymi katolikami, którzy są wypełnieni Duchem. Uczynię coś wyjątkowego i innego, mówi Pan, ze względu na to, że on zna Moją moc.

Nastąpi odnowienie, które zdecydowanie przewyższy to z lat 60. i 70. Mój Duch nie zostanie ograniczony ani zatrzymany tylko dla jednej czy dwóch grup ludzi. Moje oko spogląda na ziemię. Moje oko, mówi Pan, jest na planecie Ziemi, by wylać Mego Ducha. Wybrałem papieża Franciszka, by był jednym z głosów, które będą przemawiać. Będzie przewodził i będą trzykrotnie próbowali go zamordować. Będą próbowali zaszkodzić mu od wewnątrz. Bóg mówi, że spróbują nawet go otruć, ale jego głos nie zostanie powstrzymany - mówi Pan.

Sprawię, że ludzie będą biegli do krzyża, będą się go trzymać. Przyjdzie wiele dusz. A wtedy, mówi Bóg, nastąpi zmiana całego systemu. Dokonam zmiany. 500 lat temu Marcin Luter przybił tezy do drzwi i powiedział: "wierzymy, że jesteśmy zbawieni przez łaskę, która jest darem Boga. Zbawieni dla uczynków, a nie przez uczynki". Boży Duch mówi, że ten człowiek również to powie. Będzie ogień, który zapłonie w południowej części Ameryki i w jej środkowej części.

Będą przestępcy, którzy zostaną przyprowadzeni do sprawiedliwości. Bóg mówi, że ten człowiek zmieni prawa. Nastąpią wyznania wiary i katolicy będą się radować. Znów się uśmiechną, a ja wypełnię ich światłem. Zapalę świece Mego kadzidła w budynkach, które kiedyś zbudowano dla Mojej chwały, ale które zostały zabrane i użyte jako kamienie, miejsce schronienia, religii. Wezmę te same budynki na całej ziemi i je podniosę. We Włoszech uczynię coś bardzo namaszczonego i dziwnego. Będą miały tam miejsce dwa trzęsienia ziemi i wtedy będziecie wiedzieć, że Bóg zaczął Swoje dzieło na ziemi. To jest moje słowo - mówi Pan. Módlcie się, by się spełniło - mówi Pan.

Znajdą w skarbcach, kryptach materiały i zwoje. Miały być ukryte, ale trafią do rąk naukowców, którzy powiedzą: "musimy je ukryć". Ale ze względu na tego papieża, o którym mówiono wiele lat temu, Mój Duch będzie go prowadził i przedstawi te rzeczy, które są ukryte w grotach. Ludzie będą zdumieni tym, co było ukryte, ale świat zrozumie, że istnieje klucz. Do otwarcia posłuży klucz Dawida. I powiedzą: "musimy udowodnić, że to nie jest autentyczne", ale okaże się, że nie mają racji z powodu technologii, która się pojawi. Czynię to dla Mojego Królestwa, które nadchodzi - mówi Pan i dla Mojego Króla, który nadchodzi - Mojego Syna. Przed tym wielkim dniem, przed tą wielką godziną będą następowały odkrycia za odkryciem zwojów. Dokumenty i prawdy powstaną z grot, z tuneli, z ziemi. I Chrystus będzie znany na całej ziemi i z tego powodu będzie wielkie święto - mówi Pan."

Poniżej zamieszczamy koncert prowadzony przez Kima Clementa.

Źródło: kimclementvault.com

Napisz tu...
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.