Wydrukuj tę stronę
Reklama

Prorokini ostrzega przed atakiem terrorystycznym na skalę tego z 11 września

sobota, 28 czerwiec 2014 13:44
to zdjęcie World Trade Center wyróżniono Nagrodą Pulitzera to zdjęcie World Trade Center wyróżniono Nagrodą Pulitzera fot. Steve Ludlum/New York Times

Są plany, by Ameryka po raz kolejny przeżyła piekło terroru - ostrzega Cindy Jacobs.

Prorokini znana z występów w chrześcijańskich stacjach telewizyjnych i udziału w konferencjach na całym świecie napisała:

"Kilka miesięcy temu Pan przykazał mi wydać ostrzeżenie o nazwie "Wznieście tarcze!", by modlić się o ochronę dla naszego narodu. Dziś wieczorem, gdy czytałam Biblię, wyskoczył przede mną ten oto werset:

"Przeto spełnił swoje słowo, które wypowiedział przeciwko nam i przeciwko naszym sędziom, którzy nas sądzili, że ześle na nas wielkie nieszczęście, gdyż pod całym niebem nie wydarzyło się to, co się stało w Jeruzalemie." (Dan. 9,12).

Nie potrzeba proroka, żeby zdać sobie sprawę, że Ameryka jest w kłopocie! Wiemy, że jest wielu ekstremistów, którzy nas nienawidzą. To nic nowego. Jednak ten werset wstrząsnął mną, gdy go czytałam. Oto, co słyszę: "Planowany jest kolejny atak na skalę tego z 11 września!".

Gdy modliłam się, żeby wiedzieć, jak się wstawiać, natychmiast usłyszałam te słowa: "Zamknijcie bramy! wszystkie granice muszą zostać zamknięte dla terrorystów i tych, którzy mogą im pomóc".

To dotyczy wszystkich punktów odpraw lotniczych i przejść granicznych. Musimy modlić się za naszych celników i służby graniczne, by mieli sokoli wzrok, by "dojrzeć" takie osoby próbujące przedostać się do Stanów Zjednoczonych. Musimy także modlić się za wszystkie punkty transportu publicznego.

Dobra wiadomość jest taka, że modlitwa działa! To wezwanie jest skierowane do każdej modlącej się osoby w każdym miejscu, by stanęła w wyłomie i modliła się o ochronę naszego narodu.

Dziękuję za modlitwę!"

Udostępnij

Źródło: Charisma News