Nietypowa rada ewangelisty Franklina Grahama dla Baracka Obamy

Reklama

Nietypowa rada ewangelisty Franklina Grahama dla Baracka Obamy

środa, 08 lipiec 2015 13:39
Franklin Graham i Barack Obama Franklin Graham i Barack Obama

Nietypowa porada znanego amerykańskiego kaznodziei dla Baracka Obamy.

W Stanach Zjednoczonych wciąż wielkie emocje wywołuje decyzja Sądu Najwyższego, który orzekł, że żaden stan nie może zakazywać zawierania małżeństw homoseksualnych na swoim terytorium.

Dodatkowo, oburzenie wielu wierzących wywołało oświetlenie Białego Domu w kolorach tęczy, co miało wyrażać poparcie obecnej administracji rządowej dla decyzji sądu.

Jednym z kaznodziejów otwarcie krytykujących decyzję sądu i postawę Baracka Obamy jest Franklin Graham - syn słynnego ewangelisty Billy'ego Grahama.

Franklin, również ewangelista, opublikował na swoim profilu nietypową poradę, która ma pomóc Obamie w... uchronieniu się przed Bożym sądem.

Oto co dokładnie napisał Graham:

"Wiele się zmieniło w ciągu zaledwie trzech lat! Jeszcze trzy lata temu prezydent mówił, że trzyma się biblijnej definicji małżeństwa. Teraz może mu zabraknąć słów, by wyrazić swoje poparcie dla agendy LGBT, a tuż po decyzji Sądu Najwyższego legalizującej małżeństwa jednopłciowe, miał czelność zhańbić Biały Dom, oświetlając go w kolorach tęczy, by to świętować. To obnoszenie się z aroganckim, grzesznym zachowaniem w obliczu wszechmogącego Boga. Moja rada? Może niech lepiej zainstaluje dodatkowe piorunochrony na dachu Białego Domu".

Franklin Graham jest znany na całym świecie. Był także w Polsce - na Festiwalu Nadziei w Warszawie.

Zobacz także: Chrześcijanie weszli w progejowski tłum przed Sądem Najwyższym i zaczęli głosić (WIDEO)

Reklama

Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

 

Please publish modules in offcanvas position.