Amerykański pastor dziękuje Władimirowi Putinowi za obronę tradycyjnej rodziny

Reklama

Amerykański pastor dziękuje Władimirowi Putinowi za obronę tradycyjnej rodziny

czwartek, 12 wrzesień 2013 18:32
Władimir Putin Władimir Putin fot. inserbia.info

Amerykański pastor Scott Lively podziękował prezydentowi Rosji za obronę tradycyjnych wartości.

Lively stoi na czele służby Abiding Truth Ministries. Jest również prawnikiem i autorem książek. W USA znany jest z ostrego sprzeciwu wobec homoseksualizmu.

Przypomnijmy, że rosyjska Duma zatwierdziła ustawę zakazującą homoseksualnej propagandy. Pod tym prawem podpisał się także prezydent Putin. Przeciwko legalizacji związków gejów i lesbijek opowiada się też większość rosyjskiego społeczeństwa.

W ostatnich tygodniach w krajach Zachodu dochodziło do demonstracji przeciwko ustawie. Również niektórzy sportowcy wyrażali przeciwko niej sprzeciw podczas niedawnych mistrzostw świata w lekkiej atletyce w Moskwie.

Scott LivelyScott Lively postanowił jednak się tym nie przejmować i pochwalić Władimira Putina za jego nieustępliwość w obronie tradycyjnych wartości.

W liście otwartym do prezydenta Federacji Rosyjskiej napisał między innymi:

"W imieniu milionów Amerykanów i Kanadyjczyków zaniepokojonych pozornie niezatrzymanym postępem homoseksualizmu w naszych krajach i na całym świecie, chciałbym wyrazić serdeczną wdzięczność za to, że Pański naród zajął stanowcze i jednoznaczne stanowisko przeciwko tej pladze, zakazując homoseksualnej propagandy w Rosji. Pokazał Pan wzór moralnego przywództwa, które zawstydziło rządy w Zachodniej Europie i Ameryce Północnej. Zainpirował Pan też narody świata".

Pastor spodziewa się, że w nadchodzących miesiącach Rosja i jej naród będą określane jako bigoteryjne i nienawistne. Jednocześnie ma nadzieję, że inne kraje pójdą za przykładem Moskwy w sprawie homoseksualizmu.

Udostępnij


Źródło: scottlively.net

Please publish modules in offcanvas position.