Warszawa

0°C

  Home

  Czas Przełomu

  Kalendarz
  Wydarzenia
  Data
  23.02.2019 17:30
  Lokalizacja
  Lublin

  Opis

  Każdy z nas w mniejszym bądź większym stopniu zmaga się z najróżniejszymi problemami i potrzebuje ponadnaturalnej interwencji w swoim życiu.


  Wierzymy, że wszechmocny Bóg jest w stanie dokonać niesamowitych rzeczy. Dlatego z niecierpliwością wyczekujemy nadchodzącego wydarzenia, podczas którego wielu ludzi doświadczy osobiście przełomu i realności Boga.
  Główny mówca, Jakub Kamiński, to założyciel projektu „NationsOnFire (Narody w Ogniu)”. Przez ostatnie trzy lata prowadził szereg niesamowitych spotkań, na czterech kontynentach, w najróżniejszych miejscach na świecie, z których można wymienić chociażby Ekwador czy Gwineę Równikową. Za każdym razem tysiące ludzi doświadczyło ponadnaturalnego Bożego działania. 

  Zanim usłyszymy Jakuba, na scenie pojawi się szczególny zespół muzyczny, który poprowadzi niezwykłe, pełne pasji i przepełnione Bożą atmosferą uwielbienie. Pozwólmy jednak, aby wszelkie szczegóły z tym związane zostały przedstawione dopiero na miejscu. Ze swojej strony możemy zapewnić, że po tym wydarzeniu jeszcze nie raz będzie nam dane zobaczyć ich na polskiej scenie muzycznej.

  Targi Lublin zapewniają miejsce dla 1500 osób. 
  Tak więc nie wahaj się! Tylko do 9 lipca bilety za symboliczne 10zł/1os. można nabyć na stronie:
  http://www.nationsonfire.org/produkt/bilet-wstepu-targi-lublin-23-lutego-2019/

  Poniżej przedstawiamy szczegółowy cennik:
  Od 9 czerwca do 9 lipca 2018 – 10zł/1os.
  Od 9 lipca 2018 do 22 stycznia 2018 – 20zł/1os.
  Od 22 stycznia 2019 do 23 lutego 2019 - 30zł/1os.
  WAŻNE.
  Zakupiony i opłacony bilet zostanie wysłany na e-maila który klient poda przy zakupie. Bilet znajdzie się w załączniku w formacie PDF do wydruku.

  Jednocześnie zachęcamy, aby każdy zaprosił choć jedną osobę, która nie poznała jeszcze Boga osobiście. Niech to wydarzenie będzie dla niej początkiem nowego, niesamowitego etapu w życiu, pełnego Bożych doświadczeń i Jego ponadnaturalnego działania.

  Ps. Przygotuj latarkę w telefonie. W pewnym momencie wszyscy zaświecimy własnym światłem ;)
  Do zobaczenia!

   

  Informacje o lokalizacji

  Lublin

  Kraj
  Polska
  Region
  Lubelskie
  Miasto
  Lublin 20-406
  Ulica
  Dworcowa 11
  Copyright © 2018 ChnNews.pl. All Rights Reserved.

  Please publish modules in offcanvas position.