Home

Sylwester Noc Chwały

Kalendarz
Wydarzenia
Data
31.12.2018 17:30 - 01.01.2019
Lokalizacja
Sylwester Noc Chwały

Opis

Po raz dziesiąty obchodzimy niepowtarzalny chrześcijański Sylwester. Czas szczególnego świętowania obecności Jezusa pośród nas, jednoczący chrześcijan z wielu wspólnot z Polski i Europy. Dla wielu z nas jest to noc przełomów, nowego doświadczenia Boga. Noc, w której Bóg rozpala pasję i ogień. Przy radosnej, uroczystej atmosferze, w gronie rodziny i przyjaciół pragniemy wejść w Nowy Rok w niezapomniany sposób.


Uwielbienie poprowadzi zespół Armia Dzieci. To jeden z niewielu zespołów w Polsce, które śpiewają całkowicie spontaniczne nowe pieśni na cześć Jezusa. Ta spontaniczność pozwala zespołowi zaangażować wszystkie pokolenia artykul sponsorowany2w chwalenie Boga muzyką i śpiewem.

Mówcy:

dr Anna Saj - doktor nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, niezwykle namaszczony mówca, nauczyciel i lider. Matka sześciorga dzieci. Potrafi pogodzić pracę zawodową z działalnością misyjną i wspólnotową, inspirując wiele środowisk do otwarcia się na jedność między pokoleniami. Posługując w Polsce i za granicą widziała wiele uzdrowień, znaków i cudów, które Bóg czyni przez jej ręce. Poza granicami kraju głosiła m.in. w Niemczech, USA, Słowacji, Belgii, Malcie czy Litwie.

Danny Steyne - wieloletni lider uwielbienia. Znany z programu telewizyjnego "It's Supernatural".

ks dr hab. Sławomir Pawłowski - pallotyn, ekumenista, dogmatyk, wykładowca w Instytucie Ekumenicznym KUL oraz w Pallotyńskim Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie, sekretarz Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Ekumenizmu

Program:

17:30
Rejestracja uczestników
  
18:30
Rozpoczęcie uroczystości
 
19:00
Eucharystia
 
20:30
Uroczysta kolacja, chwała i uwielbienie, świadectwo o Królestwie
1 stycznia
 
00:00
Toast dla Jezusa, radosne świętowanie, Holy Ghost Party
 

Miejsce: Lubelski Park Naukowo-Technologiczny

              ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin.

              31 grudnia, Godz. 17:30 - 2:00

Informacje o lokalizacji

Sylwester Noc Chwały

Kraj
Polska
Region
Lubelskie
Miasto
Lublin 20-262
Ulica
3 Bohdana Dobrzańskiego
Copyright © 2018 ChnNews.pl. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.