Wydrukuj tę stronę
Reklama

Popularna modelka została zakonnicą po wizycie w Fatimie. Nie mogła otrząsnąć się z wizji

środa, 25 czerwiec 2014 17:09
Olalla Oliveros Olalla Oliveros fot. YouTube

Szokująca decyzja hiszpańskiej supermodelki i aktorki Olalli Oliveros.

Oliveros odwiedziła sanktuarium maryjne w Fatimie. Jak mówi, to czego tam doświadczyła, było dla niej "trzęsieniem ziemi". Twierdzi, że początkowo czuła się "dziwnie", a potem nie mogła otrząsnąć się z wizji siebie w stroju zakonnicy. W końcu postanowiła nią zostać. O jej historii mówią teraz media na całym świecie, także w Polsce.

- Pan nigdy się nie myli. Skoro zapytał czy za Nim pójdę, to nie mogłam odmówić - powiedziała.

Modelka w ostatnich latach królowała na okładkach kolorowych magazynów. Była m.in. gwiazdą kampanii reklamowej firmy Kellog. Występowała także w reklamach telewizyjnych i serialach.

Niedawno odrzuciła jednak propozycję zagrania głównej roli w wysokobudżetowym filmie.

Mieszka obecnie w klasztorze w Madrycie. Przybrała też imię Olalla del Si de Maria.

Wspólnota św. Michała Archanioła ma status publicznego stowarzyszenia wiernych. Należą do niego zarówno osoby konsekrowane, jak i świeckie.

Oliveros nie jest jedyną top modelką, która zamieniła kreacje na habit. Przed pięcioma laty to samo uczyniła kolumbijska modelka - Amada Rosa Perez.

- Zmęczył mnie świat kłamstw, wyglądu, fałszu, hipokryzji i oszustw, społeczeństwo pełne antywartości wychwalające przemoc, cudzołóstwo, narkotyki, alkohol, bogactwo, przyjemność i niemoralność seksualną - powiedziała wówczas Perez.

Udostępnij

Źródło: Christian Post, tvp.info

Napisz tu...
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.