Wydrukuj tę stronę

Tysiące wierzących zgromadziły się w Kijowie. Padły słowa o malezyjskim samolocie (WIDEO)

poniedziałek, 21 lipiec 2014 16:58
wierzący w Kijowie zgromadzili się na modlitwę wierzący w Kijowie zgromadzili się na modlitwę

Duchowe centrum Odrodzenie przeprowadziło akcję pokojową "Czas budować nowe na Ukrainie".

Na jednej z głównych ulic Kijowa - Kreszczatik - zebrało się około czterech tysięcy osób. Działo się to przy budynku rady miejskiej miasta. Zgromadzeni postanowili modlić się za pokój na ukraińskiej ziemi. Wcześniej, na wezwanie pastora duchowego centrum "Odrodzenie" Władimira Muntiana, uczcili minutą ciszy ofiary zestrzelenia malezyjskiego samolotu pasażerskiego, który spadł w obwodzie donieckim.

- Ta wielka tragedia nie mieści się nam w głowie. To są nieludzkie, straszne rzeczy  - mówił pastor Muntian.

W trakcie zgromadzenia tysiące ludzi ubranych w ukraińskie barwy narodowe modliły się, by zakończyły się wszelkie działania zbrojne i by sam Bóg zainterweniował w tej trudnej sytuacji i okrył Ukrainę Swoją ochroną.

- Chcemy, żeby Bóg błogosławił nasz rząd i kraj, żeby ewangelia Jezusa Chrystusa docierała do każdego domu, żeby ludzie przyjmowali zbawienie, widzieli Boga, Jego chwałę i cuda. Będziemy się modlić aż otrzymamy odpowiedź, aż do końca - ogłosił Władimir Muntian.

Na wschodzie Ukrainy toczą się regularne bitwy. Siły ukraińskie walczą z prorosyjskimi bojownikami, którzy otrzymują wsparcie z Rosji. Posiłki i wyposażenie bojowe trafiają do nich przez odcinek granicy, który udało im się opanować.

Poniżej zamieszczamy wideo z opisanego zgromadzenia tysięcy wierzących w Kijowie.

Udostępnij
 

Źródło: vo.org.ua

Napisz tu...
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.