Wydrukuj tę stronę
Reklama

Prorokowali o wojnie na Ukrainie. Teraz znów spotkają się na zgromadzeniu

środa, 14 styczeń 2015 14:56
Prorokowali o wojnie na Ukrainie. Teraz znów spotkają się na zgromadzeniu fot. doneckforum.com

Pod Kijowem odbędzie się VI Wszechukraińskie Zgromadzenie Proroków. Wiele przepowiedni z poprzedniego zjazdu spełniło się.

Organizatorami są: Ukraiński Alians Ewangeliczny i kościół "Poranna gwiazda" (Morning Star). Zgromadzenie zaplanowano w dn. 26-28 stycznia.

"Na zgromadzenie proroków zaproszeni są wierzący z różnych kościołów i denominacji mający dar lub służę proroczą i będący członkami lokalnego kościoła" - napisano w oświadczeniu.

"Przez lata wiele proroctw ze zjazdów wypełniło się, w tym te, które mówiły o wydarzeniach na Majdanie i wojnie na wschodzie kraju. Zjazd proroków jako zbiorczy organ służby gromadzi proroków z całej Ukrainy, a od 2011 r. jest międzynarodowy. Co roku dołączają do niego znani prorocy zza granicy, tacy jak Rick i Betty Strombeck, Phillip Barnett i inni" - podkreślono.

Organizatorzy wyjaśniają także rolę, jaką pełnią prorocy.

"Boży prorocy zawsze nieśli Słowo Boże i objawienia. Pan niejednokrotnie objawiał przez nich Swoją wolę, okazywał miłosierdzie i karał, błogosławił lub ostrzegał, wskazując na grzechy narodu. Są to ci Boży ludzie, którym Bóg objawiał przyszłość narodów i pokazywał strategię działania, dawał wizję. Żyjemy w czasach ostatecznych. Ukraina i jej naród również potrzebuje Bożej wizji. Bóg będzie objawiać te prawdy swoim wybranym ludziom, których powołał do służby proroczej na Ukrainie" - wyjaśniono.

Poprzednie Wszechukraińskie Zgromadzenie Proroków miało miejsce w dn. 21-23 stycznia 2014 roku.

Ówczesne proroctwa dotyczące rozwoju wypadków na Ukrainie wielu uznawało za niewiarygodne, mimo że pierwsze 5 osób podczas zamieszek w Kijowie zginęło 22 stycznia. Mało kto sądził, że późniejsze zdarzenia będą aż tak dramatyczne, jak sugerowali prorocy. Do głównych starć na Majdanie, w których zginęły już dziesiątki osób, doszło dopiero pod koniec lutego.

Uczestnicy zjazdu proroków ze stycznia 2014 r. prorokowali o krwawych starciach, wojnie domowej, a także podziale Ukrainy, który miał nastąpić przynajmniej na pewien czas.

Oto niektóre z wizji proroczych z V Wszechukraińskiego Zgromadzenia Proroków:

"Na poprzednim zgromadzeniu proroków miałam wizję. Dokładnie widziałam Dniepr, Kijów. Widziałam krople krwi, które płynęły Dnieprem od Kijowa. Patrząc w dół rzeki, widziałam coraz więcej krwi. To było w 2012 roku, przed tymi wszystkimi wydarzeniami. Mówiłam, że może dojść do jakichś starć".

"Słowo: "rozpad". Jednak dojdzie do rozpadu Ukrainy. Będzie on trwać przez dwa i pół roku".

"Nastąpią znaczące działania zbrojne i dojdzie do rozpadu Ukrainy. Otrzymałem jednak także przekonanie, że rozpad nie będzie na zawsze, bo początkowo Ukraina była w kolorze czerwono-czarnym, a potem stawała się coraz jaśniejsza i jaśniejsza. I w duchu była coraz jaśniejsza. Rozpad nie będzie na zawsze, ale w jego wyniku przyjdzie jeszcze większe rozczarowanie. Później naród zwróci się do Boga."

"Pamiętam dokładną wizję jeszcze z poprzedniego zgromadzenia proroczego. To było szare miasto, hutnicze kominy. To wschód Ukrainy. Widziałam, jak gęstnieją nad nim chmury. Otrzymałam słowo: "Ich zło spadnie na ich głowy". Pamiętam, że patrzyłam na to miasto przez szybkę czy obiektyw, na którym była krew. Jak rozumiem, ten obiektyw był związany z tymi informacyjnymi organizacjami, na których rękach była krew. Media przyłożyły rękę do tego, że w tych regionach poleje się krew. Nie chodzi tylko o to, co widać, ale także o to, co się słyszy i czyta. Ludzie będą zapalczywi i agresywni. Ten obiektyw był poplamiony krwią. Wtedy, w 2012 roku, sądziłam, że to była szyba, ale teraz rozumiem, że to ma związek z naświetlaniem informacji."

Treść wszystkich proroctw TUTAJ

Źródło: invictory.com


Reklama