Majorka: ewangelizacje na plaży. Ludzie nawracają się i są chrzczeni! (WIDEO)

Majorka: ewangelizacje na plaży. Ludzie nawracają się i są chrzczeni! (WIDEO)

piątek, 04 sierpień 2023 08:04
ewangelizacja na plaży na Majorce ewangelizacja na plaży na Majorce fot. Reach Mallorca

Wakacyjny raj stał się także miejscem, gdzie wierzący niosą przesłanie ewangelii, co spotyka się z niemałym zainteresowaniem.

Ta hiszpańska wyspa to jeden z ulubionych wakacyjnych celów brytyjskich czy niemieckich turystów. Każdego lata przybywają ich tam tysiące.

A od ponad 10 lat młodzi wierzący z Niemiec i Szwajcarii również tam podróżują, by wziąć udział w inicjatywie ewangelizacyjnej Reach Mallorca (Dosięgnij Majorki), podczas której dzielą się ewangelią z każdym, kogo spotkają.

W tym roku 250 młodych ludzi zorganizowało nabożeństwa i aktywności ewangelizacyjne na plaży w dn. 29 lipca - 4 sierpnia.

Półgodzinne nabożeństwa odbywają się na Platja de Palma - plaży zlokalizowanej bardzo blisko popularnego wśród Niemców klubu nocnego. Podczas chrześcijańskiego spotkania wierzący odnoszą się między innymi do tego, co na temat imprezowania ma do powiedzenia Bóg.

- Widzimy, że wśród niemieckich gości na Majorce jest duże zainteresowanie, jeśli chodzi o Boga i tematy duchowe - mówi Gernot Elsner - współzałożyciel Reach Mallorca.

Każdego wieczora chrześcijańskiemu przesłaniu przysłuchuje się od 150 do 200 przechodniów. Mają okazję posłuchać też chrześcijańskiej muzyki i obejrzeć dzieła sztuki ulicznej. Jeśli wyrażają taką wolę, wierzący mogą się za nich także pomodlić.

Oprócz nabozeństw, na miejscu odbywają się też rozmowy indywidualne. Ludzie nawracają się i są chrzczeni!

Jak w przypadku poprzednich edycji wydarzenia, nabożeństwa na plaży odbywają się we współpracy z hiszpańskimi kościołami na wyspie.

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    Pytam · 11 miesiecy temu
    A mówią Niemcom o grzechu? Bo z tego co wiem w Germanii nie wolno mówić słowa "grzech" pod karą więzienia. Jeśli podczas tej " ewangelizacji" mówi się to słowo to Niemcy muszą być mocno zdziwieni

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.