To była nietypowa audiencja generalna na placu św. Piotra w Watykanie.
Bardzo niepokojące informacje napływają z Niemiec. W kraju naszych zachodnich sąsiadów normalne czasy się skończyły. To mówią sami.
Prefekt Kongregacji Nauki Wiary kardynał Gerhard Ludwig Mueller oświadczył, że "ubóstwianie papieża" jest szkodliwe.

PolecaneEwangelista bez rąk i nóg, Nick Vujicic, przyjedzie do Polski (WIDEO)

  • wtorek, Lip 15 2014
Nick Vujicic Nick Vujicic

Znany na całym świecie ewangelista i motywator Nick Vujicic będzie w naszym kraju.

Nick Vujicic podróżuje po wielu państwach. Na spotkaniach z jego udziałem są obecne tysiące osób. Jego przesłanie jest pełne wiary i nadziei. Vujicic mówi, że jego siłą jest Jezus i że to On daje mu pokój i radość.

Przyjazd Nicka organizuje firma Milewski & Partnerzy i Success Resources.

Na stronie organizatora czytamy:

"Wierzę, że piękno ludzkiego życia nie polega tylko na tym by celebrować wielkie chwile. Myślę, że piękno kryje się także w momentach, gdy odbiera Ci siły, sens, oddech. Są takie sytuacje, które na zawsze odmieniają bieg Twojego życia. Nick od urodzenia mierzy się z własnymi ograniczeniami, bo urodził się z nimi. Pomimo tego znajduje siłę i czas by inspirować do pokonywania ograniczeń miliony ludzi na całym świecie. Jest także kochającym mężem i ojcem, surfuje, gra w piłkę nożną i golfa, a przede wszystkim żyje pełnią życia, dając świadectwo ludzkich możliwości. To prawdopodobnie największy żyjący motywator na ziemi.

W 2015 r. będziemy mieli ogromny zaszczyt organizacji przyjazdu i wystąpienia Nicka w Polsce. Człowieka który napełnia mnie Wiarą, że warto iść na przód. Ktoś kto swoim życiem mówi mi, że warto zrobić coś dla innych, czasem zawalczyć o nich, bez względu na przeszkody. Owo spotkanie będzie świętem narodowym, które zjednoczy miliony ludzkich dusz i serc."

Bilety będą dostępnie w sprzedaży prawdopodobnie od 10 sierpnia.

Spotkanie z Nickiem Vujicicem i innym inspirującym mówcą - Lesem Brownem zaplanowano na 30 kwietnia przyszłego roku. Ma odbyć się na stadionie Lecha w Poznaniu. 

Zaproszenie od Nicka Vujicicia obejrzysz poniżej. Więcej na jego temat przeczytasz pod artykułem w dziale "Artykuły Powiązane".

Poleć

REKLAMA