Kamil Stoch zwyciężył w konkursie skoków narciarskich w Wiśle. Wcześniej triumfował w Bischofshofen i Turnieju Czterech Skoczni.
Ewangeliczni chrześcijanie mają powody do zadowolenia. Oto wieści z Francji.
Język ma wielką moc i może być używany do dobrego i złego. Te 5 filtrów pomoże ci odpowiednio dobierać to, co wypowiadasz.

PolecaneJohn Godson organizuje Ogólnopolskie Spotkanie Modlitewne. Podano, o co będzie modlitwa

  • sobota, Sie 30 2014
John Godson na mównicy John Godson na mównicy fot. chrs.pl

Poseł na Sejm RP, John Godson, zaprasza na modlitwę.

Ogólnopolskie Spotkanie Modlitewne odbędzie się 27 września w Warszawie.

Jak czytamy na stronie stworzonego przez Godsona Chrześcijańskiego Ruchu Społecznego, pragnie on zgromadzić chrześcijan z całej Polski, aby:

- oddawać chwałę Bogu - szukać Bożej woli dla Polski - modlić się, aby Boża wola wypełniała się "na ziemi tak jak jest w niebie" i aby Królestwo Boże manifestowało się w Polsce - modlić się za rządzących i o nadchodzące wybory samorządowe, prezydenckie i parlamentarne - modlić się o sytuację na świecie i rolę Polski - modlić się o Kościół w Polsce.

Poseł Godson będzie gospodarzem spotkania i głównym mówcą.

Ogólnopolskie Spotkanie Modlitewne odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej w Warszawie przy ul. Wybornej 20 w godz. 10:00 - 16:00.

Rejestracja prowadzona jest poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także pod numerem telefonu: 42 239 41 63.

Organizatorem oprócz Chrześcijańskiego Ruchu Społecznego jest Misja Pielgrzym.

Poleć
  

Źródło: chrs.pl

REKLAMA