REKLAMA

Jest oferta pracy dla chrześcijan. Zobacz czy to coś dla Ciebie

  • czwartek, lutego 04 2016
Jest oferta pracy dla chrześcijan. Zobacz czy to coś dla Ciebie fot. Pixabay.com

Jest oferta pracy w ogłoszeniach ChnNews.pl. Zamieściliście u nas także wiele ofert poszukiwania zatrudnienia. Zapraszamy pracodawców i pracowników!

Jak już informowaliśmy, między innymi z myślą o chrześcijanach poszukujących pracy jakiś czas temu umożliwiliśmy na naszym portalu zamieszczanie ogłoszeń.

Teraz informujemy o ogłoszeniu, które zamieścił jeden z gości naszego serwisu. Być może ktoś z Państwa byłby nim zainteresowany.

Ogłoszenie dotyczy pracy w roli Przedstawiciela Handlowego. Aby dowiedzieć się więcej, należy kliknąć na nie poniżej.

Wielu z Państwa dodało już także ogłoszenia z ofertami poszukiwania zatrudnienia. Zapraszamy pracodawców, by przyjrzeli się tym ofertom na wyświetlaczu poniżej.

Umożliwiamy również zamieszczanie ogłoszeń kupna/sprzedaży.

Zachęcamy do ich dodawania w następujących kategoriach:

Płyty, instrumenty i sprzęt muzyczny, książki, samochody, mieszkania i stancje, RTV i AGD, wystrój wnętrz, odzież, artykuły dziecięce, gastronomia, inne, oddam za darmo.

Przypominamy też, że od dłuższego czasu istnieje możliwość ogłoszenia swojego kościoła lub wspólnoty, a także organizowanych chrześcijańskich wydarzeń, takich jak konferencje, koncerty, spotkania, ewangelizacje, wyjazdy i inne.

Warto dodać, że ogłoszenia, które Państwo zamieszczacie, są wyświetlane nie tylko w kategorii "Ogłoszenia", ale i w artykułach informacyjnych na naszym portalu.

Aby dodać ogłoszenie w którejś ze wspomnianych kategorii należy nacisnąć na przycisk "Dodaj ogłoszenie" poniżej.

Etykiety