Szukasz pracy? Chciałbyś pracować u chrześcijan? Zobacz, co możesz zrobić już teraz

Reklama

Szukasz pracy? Chciałbyś pracować u chrześcijan? Zobacz, co możesz zrobić już teraz

sobota, 16 styczeń 2016 17:29
Szukasz pracy? Chciałbyś pracować u chrześcijan? Zobacz, co możesz zrobić już teraz fot. crosswalk.com

Jesteś chrześcijaninem i poszukujesz pracy? A może chciałbyś zmienić obecną na coś lepszego? Wolałbyś pracować u chrześcijan?

Każdego miesiąca nasz portal odwiedzają dziesiątki tysięcy ludzi. Wielu z nich to chrześcijanie. Daj im szansę Cię poznać i dowiedzieć się, jakie masz kwalifikacje! Ogłoś się na ChnNews.pl!

Dzięki temu, że dodasz ogłoszenie w naszym serwisie ogłoszeniowym, pojawi się ono nie tylko w dziale "Ogłoszenia", ale i w treści naszych artykułów informacyjnych (newsów) w formie tzw. slidera (takiego jak pod tym artykułem). Znajdzie się również na mapie naszych ogłoszeń również wyświetlanej przy artykułach!

Przewidzieliśmy wiele branż, w których można się ogłosić. To między innymi korepetycje, tłumaczenia, prace budowlane, remonty, transport i przeprowadzki, usługi sprzątające, doradztwo i coaching, roznoszenie ulotek, opieka nad osobami starszymi, praca w biurze, a także wiele więcej.

Jeśli chcesz dać się znaleźć pracodawcy albo szukasz pracownika, dodaj ogłoszenie już teraz - kliknij w przycisk poniżej. Można dodać je jako użytkownik zarejestrowany (co umożliwi zarządzanie ogłoszeniami w przyszłości), jak również jako niezarejestrowany czyli Gość.

Polecamy także inne dziedziny, w których można zamieścić ogłoszenie: Kościoły i wspólnoty, Konferencje, Ewangelizacje, Spotkania i imprezy, Wyjazdy i obozy, Zespoły, klipy i płyty, Koncerty i Książki.

Reklama

Ostatnio zmieniany środa, 20 styczeń 2016 18:22

Please publish modules in offcanvas position.