"Ręce precz od naszych dzieci" - protest przeciw gender

Reklama

"Ręce precz od naszych dzieci" - protest przeciw gender

czwartek, 10 październik 2013 19:00
"Ręce precz od naszych dzieci" - protest przeciw gender fot. wolnapolska.pl

12 października odbędzie się protest przeciwko demoralizacji i seksualizacji dzieci w polskich szkołach.

Organizatorzy podkreślają, że protest ma charakter ogólnopolski. Główne spotkanie odbędzie się o godz. 11:45 przy Al. Ujazdowskich 1/3 przed głównym wejściem do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (wejście A). Znajduje się tam również siedziba pełnomocnika ds. równego traktowania.

Na stronie niedlagender.pl czytamy, że ideologia gender "podmywa dotychczasowy porządek rzeczy ustalony właściwie od początku czasów". Inicjatorzy akcji podkreślają ponadto, że "tylko zjednoczenie ludzi może położyć kres tej odrażającej fali antyludzkich przepisów wdrażanych na polecenie instytucji europejskich i międzynarodowych".

Organizatorzy ostrzegają, że w obecnych czasach "kwestionowane jest małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, a klutura niskiego rzędu promuje zachowania sprzeczne z naturą, schorowane do głębi jako nowoczesność i postęp".

Inicjatorom kampanii antygender w szczególności leży na sercu dobro dzieci, którym coraz częściej wpaja się ideologię sprzeczną ze zdrowym rozsądkiem.

"Zapraszamy do podjęcia mozolnej pracy w swoim miejscu zamieszkania na rzecz obrony prawdy i rozumu przed kłamstwem gender. Przede wszystkim uwierz, że Twoja mała praca jest bardzo ważna" - czytamy.

 

Udostępnij

Źródło: niedlagender.pl

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 styczeń 2014 19:41

Please publish modules in offcanvas position.