Wstrząsające doniesienia: dżihadyści spalili żywcem 45 osób

Reklama

Wstrząsające doniesienia: dżihadyści spalili żywcem 45 osób

wtorek, 17 luty 2015 19:46
Wstrząsające doniesienia: dżihadyści spalili żywcem 45 osób fot. CBN

Takiej makabry jeszcze nie było. Dżihadyści Państwa Islamskiego po raz kolejny nie mieli litości i według doniesień, spalili żywcem aż 45 osób.

Zbrodni dokonano w mieście al-Baghdadi na zachodzie Iraku. Poinformował o tym szef lokalnej policji.

fot. Daily MailNie wiadomo na pewno, kim byli spaleni ludzie ani dlaczego zostali zabici. Jednak, według płk. Qasima al-Obeidiego, niektórzy z nich byli członkami sił bezpieczeństwa.

Al-Obeidi podał też, że zaatakowano kompleks, w którym mieszkają rodziny członków służb i miejscowi oficjele. Zaapelował o pomoc do rządu i społeczności międzynarodowej.

Znaczna część miasta została przejęta przez terrorystów w ubiegłym tygodniu po wielu miesiącach oblężenia.

Makabryczne doniesienia z al-Baghdadi nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone z powodu słabej komunikacji w regionie oraz walk.

Jeżeli jednak się potwierdzą, to będzie to kolejna tak wstrząsająca zbrodnia islamistów w ostatnich dniach po egzekucji 21 koptyjskich chrześcijan dokonanej w Libii.

Informowaliśmy o niej TUTAJ

Źródło: BBC

Informacja dla portali internetowych:

Kopiowanie całości artykułu niedozwolone. Przy użyciu części tekstu wymagana informacja: "Pełna treść artykułu TUTAJ" (link do artykułu). W razie wykorzystania pojedynczych fragmentów, prosimy o wzmiankę o źródle: chnnews.pl

Reklama

Reklama

Please publish modules in offcanvas position.