Stephen Baldwin opublikował duchowe przesłanie dla Rihanny

Reklama

Stephen Baldwin opublikował duchowe przesłanie dla Rihanny

środa, 19 marzec 2014 17:26
Rihanna Rihanna fot. YouTube

Znany aktor twierdzi, że otrzymał przesłanie od Ducha Świętego dla Rihanny.

Stephen Baldwin obejrzał teledysk piosenkarki pt. "What Now". Pod koniec klipu na chwilę pojawia się krzyż.

Baldwin zwrócił uwagę, że tuż po tym, jak w klipie błyska krzyż, Rihanna śpiewa: "Nie wiem, dokąd pójść".

Na swoim profilu na Twitterze aktor pisze, że Duch Święty odpowiedział:

"Tak, wiesz, dokąd pójść. Znałaś mnie. Od kiedy byłaś dzieckiem, pamiętasz imię Jezusa, Jego światło na twojej twarzy, Jego radość w twoim sercu. Możesz powrócić do Jezusa".

Aktor zwraca następnie uwagę, że Rihanna śpiewa, iż nie wie, dokąd ma pójść w 3 minucie 29 sekundzie klipu.

"Może przez przypadek ten moment na klipie w YouTube jest w 3 minucie, 29 sekundzie... Usłyszałem, jak Duch Święty mówi: "Ewangelia Jana". W Ew. Jana 3,29 jest napisane: "Kto ma oblubienicę, ten jest oblubieńcem; a przyjaciel oblubieńca, który stoi i słucha go, raduje się niezmiernie, słysząc głos oblubieńca. Tej właśnie radości doznaję w całej pełni."

26-letnia Rihanna pochodzi ze zdominowanej przez chrześcijan wyspy Barbados, ma wytatuowany krzyż na ręce, wspomina w wywiadach o Bogu i jest fanką chrześcijańskiej głoszącej Joyce Meyer.

W 2013 roku podczas gali rozdania nagród muzycznych American Music Awards jej matka powiedziała przez mikrofon: "Przede wszystkim, chciałabym oddać całą chwałę i cześć Bogu Wszechmogącemu przez Jezusa".

Mówi się, że Rihanna dorastała, mając styczność z chrześcijańskimi wpływami, a do jej rodziny regularnie przychodził pastor Vibert Lowe. Dziś duchowny żałuje, że piosenkarka nie stanowi dobrego wzorca dla młodych dziewcząt.

- Jako młoda kobieta nie daje innym dobrego przykładu. Młodzi ludzie patrzą na nią jak na mentorkę. Uważają ją za idolkę i kopiują jej styl życia - mówi Lowe, który jest przekonany, że wokalistka potrzebuje "spędzać więcej czasu w kościele".

Z kolei Stephen Baldwin twierdzi, że przeżył narodzenie na nowo po ataku terrorystycznym na Stany Zjednoczone z 11 września 2001 roku.

- 11 września mną wstrząsnął. Pomyślałem: "o co w tym wszystkim chodzi?. Moja żona jest szalona dla Jezusa. Może nadszedł czas, żeby pomyśleć o wierze?". Zgłębiałem temat. Narodziłem się na nowo, przyjąłem Pana, zostałem ochrzczony w wodzie. Wszystko to wydarzyło się w ciągu miesiąca od 11 września - tak opisuje swoje nawrócenie aktor.

Udostępnij

Źródło: Christian Post, Twitter, CBN News

Please publish modules in offcanvas position.