Wydrukuj tę stronę
Reklama

Syn Clinta Eastwooda zagrał w chrześcijańskim filmie

niedziela, 29 czerwiec 2014 13:49
Scott Eastwood Scott Eastwood fot. pagetopremiere.com

Scott Eastwood, syn słynnego aktora i reżysera Clinta, zagrał w chrześcijańskim filmie.

To obraz "The Perfect Wave - Idealna fala", który ma ukazać się na wielkim ekranie 11 lipca.

- Ten film to niezwykła historia przedstawiająca Boży plan dla życia Iana. Przypomina on widzom, że bez względu na to, jak daleko pobiegną, nigdy nie zdystansują Bożej miłości - mówi o filmie jego reżyser - Bruce Macdonald.

Oparta na faktach fabuła opowiada o Ianie McCormacku, który dorasta, surfując na wodach oceanu u wybrzeży Nowej Zelandii. Szuka też przygód w Australii, Azji i Afryce. Pewnego wieczoru, nurkując zostaje ukąszony przez śmiertelnie jadowitą meduzę. W szpitalu przebywa w stanie śmierci klinicznej przez kilkanaście minut. Wraca do życia. Jest przemieniony, inaczej rozumie życie po spotkaniu z Bogiem.

- "The Perfect Wave - Idealna fala" daje mocne świadectwo odkupieńczej mocy Jezusa Chrystusa. Jest znakomity dla grup młodzieży, jak i dla całych rodzin - tak odebrał obraz Jim Young z kościoła Crossroads Church w Jacksonville.

Scott Eastwood to rosnąca gwiazda w Hollywood. Grał już choćby w filmach "Gran Torino" czy "Flagi naszych ojców".

Poniżej zamieszczamy trailer filmu "The Perfect Wave", a także sfabularuzowany dokument przedstawiający historię Iana McCormacka - "Przebłysk wieczności".

Udostępnij


Źródło: Christian Post

Napisz tu...
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.