Wydrukuj tę stronę

Pochwała naturalnego piękna hitem Internetu. Oto jak naprawdę wygląda ta kobieta (WIDEO)

czwartek, 17 lipiec 2014 17:26
Colbie Caillat w "retuszu" Colbie Caillat w "retuszu"

Amerykańska wokalistka poruszyła problem naturalnego piękna kobiet.

Teledysk piosenkarki Colbie Caillat pt. "Try" został odtworzony w Internecie już miliony razy. W przejmujący sposób przekonuje on o wyższości naturalnego piękna nad retuszem i sztucznością, które zdominowały świat mediów.

Colbie Caillat na początku klipu pokazuje się w wersji "perfekcyjnej", według obecnie obowiązujących standardów. Później jednak wyłącza komputerowy retusz i pozbywa się makijażu. Na końcu śpiewa już naturalna Colbie.

W międzyczasie naszym oczom ukazują się kolejne kobiety zaproszone na plan teledysku - naturalne, z piegami, zmarszczkami, nadwagą...

Obraz współgra z treścią piosenki, w której wokalistka przekonuje, by nie starać się na siłę być kimś innym, niż się jest w rzeczywistości.

Przypomnijmy, że w 3 rozdziale Listu św. Piotra czytamy:

"Podobnie wy, żony, bądźcie uległe mężom swoim, aby, jeśli nawet niektórzy nie są posłuszni Słowu, dzięki postępowaniu kobiet, bez słowa zostali pozyskani, ujrzawszy wasze czyste, bogobojne życie. Ozdobą waszą niech nie będzie to, co zewnętrzne, trefienie włosów, złote klejnoty lub strojne szaty, lecz ukryty wewnętrzny człowiek z niezniszczalnym klejnotem łagodnego i cichego ducha, który jedynie ma wartość przed Bogiem. Albowiem tak niegdyś przyozdabiały się święte niewiasty, pokładające nadzieję w Bogu, uległe swoim mężom; tak Sara posłuszna była Abrahamowi, nazywając go panem. Jej dziećmi stałyście się wy, gdy czynicie dobrze i niczym nie dajecie się nastraszyć."


Co uważacie na ten temat? Czy obecne trendy dotyczące wyglądu są właściwe czy też powinny być bardziej naturalne?

Wspomniany teledysk Colbie Caillat zamieszczamy poniżej.

Udostępnij
 

Opracowanie: ChnNews.pl
Źródło: Interia.pl

Napisz tu...
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.