Wydrukuj tę stronę
Reklama

Liderka uwielbienia Darlene Zschech o tym, jak być prawdziwym czcicielem

niedziela, 03 listopad 2013 18:30
Darlene Zschech Darlene Zschech fot. Charisma News

Australijska liderka uwielbienia Darlene Zschech dzieli się swoimi doświadczeniami.

Znana głównie z pieśni i koncertów uwielbienia z grupą Hillsong Zschech pisze:


"Śpiewam od 10. roku życia, a nadal pamiętam, jak przyszłam na pierwsze ćwiczenia muzyczne w moim kościele. Jako nowonarodzona chrześcijanka byłam podekscytowana spotkaniem z chrześcijańskimi muzykami i graniem chrześcijańskiej muzyki. Wiedziałam, że będzie, jak w niebie.

Kiedy przyjechałam do kościoła, zauważyłam, że choć ludzie wyglądali pięknie, to kiedy zaczynali grać i śpiewać, wszyscy stawali się bardzo poważni. Starałam się nie śmiać i nie cieszyć się za bardzo, żeby nie pomyśleli, że nie jestem duchowa.

Ostatecznie zostałam "kościelną wokalistką". Minęły lata zanim Bóg nauczył mnie być sobą.

Nie pozwól, aby taka była też twoja historia. Nigdy nie powinieneś się wstydzić rzeczy, które czynią cię kimś unikalnym. Pozwól po prostu, żeby Bóg cię używał.

Bóg stworzył nas jako jednostki szczególne i wyjątkowe, byśmy wykonywali Jego dzieła. Kiedy Go uwielbiamy, słyszymy, jak mówi do nas Duch Święty, ponieważ uwielbienie otwiera nasze serce, byśmy mogli przyjmować.

Jezus powiedział: "Prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w duchu i w prawdzie; bo i Ojciec takich szuka, którzy by mu tak cześć oddawali". (Ew. Jana 4,23).

Jeżeli chcesz być prawdziwym czcicielem, bądź sobą, kiedy wielbisz Boga".


Zschech była pastorem uwielbienia kościoła Hillsong w Sydney w latach 1996-2007. Napisała ponad 80 pieśni, które znalazły się na płytach Hillsong. Ona i jej mąż Mark są teraz pastorami kościoła Hope Unlimited Church w mieście Charmhaven.

Udostępnij


Źródło: Charisma News

Napisz tu...
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.