Wszystkie noworodki w Europie będą czipowane?

Reklama

Wszystkie noworodki w Europie będą czipowane?

poniedziałek, 27 styczeń 2014 17:48
czip RIFD czip RIFD fot. locurayarte.files.wordpress.com

Ta szokująca wiadomość krąży po Internecie.

Najczęściej cytowany jest artykuł z serwisu Topinfopost.com.

Zgodnie z nim, wszystkim dzieciom w Europie od maja 2014 będą wszczepiane tzw. czipy RIFD. Mają one posiadać zainstalowany nadajnik GPS połączony bezpośrednio z satelitą. Rzekomo, publiczne szpitale w Europie są ostrzegane w związku z nowymi wymaganiami, a każde zaczipowane dziecko otrzyma specjalny formularz danych.

Czy powyższe informacje są prawdziwe? Wątpi w to między innymi serwis theepochtimes.com. Zwraca on uwagę, że w artykule nie zostały zacytowane żadne źródła.

Z kolei David Emery z About.com, specjalizujący się w demaskowaniu fałszywych informacji, zauważa, że "w żadnym europejskim kraju nie funkcjonuje obecnie prawo wymagające, by niemowlętom wszczepiano mikroczipy".

My przypuszczamy, że serwis Topinfopost.com oparł się na grudniowym artykule włoskiego corrierediroma.it.

Czytamy w nim, że mikroczipy będą miały wielkość ziarenka ryżu. Wszczepione dzieciom byłyby później przydatne na przykład na wypadek porwania lub zaginęcia. Nadajnik GPS w czipie ma działać na baterie i być wymieniany co 2 lata w państwowych szpitalach. Ponieważ będzie to nadajnik nowej generacji, pozwoli na namierzenie człowieka z marginesem błędu do 5 metrów. Implantacja czipa ma być całkowicie bezbolesna, ponieważ będzie on wszczepiany pod skórę w lewym łokciu w miejscu nieunerwionym. Osobom, które będą chciały zostać zaczipowane, urządzenie będzie implantowane za darmo.

Ponadto serwis CorrierediRoma.it donosi, że bliżej niesprecyzowany Komitet Kontroli Populacji (CCCP) rozważył obowiązkowe czipowanie obywateli urodzonych przed majem 2014 roku. Nie dojdzie to jednak do skutku przed rokiem 2017.

Część biblistów uważa, że to właśnie podskórny czip będzie opisanym w Objawieniu św. Jana "znamieniem bestii".

W rozdziale 13, wersetach 15-18 czytamy:

"I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć".

Udostępnij

Źródło: topinfonews.com, corrierediroma.it, theepochtimes.com, Pismo Święte

Please publish modules in offcanvas position.