Tłumy na Wieczorze Proroczym z Ryszardem Krzywym. Dziś kolejne spotkanie

Tłumy na Wieczorze Proroczym z Ryszardem Krzywym. Dziś kolejne spotkanie

niedziela, 09 czerwiec 2024 06:49
Ryszard Krzywy Ryszard Krzywy fot. Drabina Jakuba

Pełna sala, ludzie stali nawet na korytarzu. Wieczór Proroczy z Ryszardem Krzywym przyciągnął tłumy.

Spotkanie odbyło się w kościele Drabina Jakuba przy ul. Sokołowskiej 9/13 na warszawskiej Woli. Podczas Wieczoru Proroczego wszystkie miejsca były zajęte.

Spotkanie rozpoczęło uwielbienie. Następnie gościa zaanonsował pastor kościoła - Wojciech Kuleczka. Później głos przejął gość czyli Ryszard Krzywy, który porusza się w służbie proroczej. W krótkim słowie, jakie wygłosił, nie zabrakło odniesień do sytuacji wierzących w obecnym świecie i praktycznych rad dla chrześcijan.

Kolejka do posługi indywidualnej nie miała końca. Właściwie ustawili się w niej wszyscy, którzy przybyli tego wieczoru.

"Niesamowity Wieczór Proroczy za nami. Tyle się już wydarzyło, a to dopiero półmetek proroczego weekendu. W niedzielę o 11:00 nabożeństwo - ciąg dalszy. Zapraszamy" - brzmiał nocny wpis na profilu Drabiny Jakuba w mediach społecznościowych. Nocny, bo też spotkanie przedłużyło się aż do późnych godzin wieczornych.

Posługa indywidualna spodziewana jest również dzisiaj. Ryszard Krzywy na dziś zapowiedział główne kazanie.

Wspólnota zamieściła na swoim profilu na Facebooku także zdjęcia z wczorajszego spotkania. Oto one:

Ryszard Krzywy jest kaznodzieją zaangażowanym w działalność proroczą, absolwentem Zaocznego Seminarium Teologicznego w Ustroniu. Nawrócił się do Jezusa pod koniec lat 70. Obecnie jest członkiem Kościoła Zielonoświątkowego w Nysie. Od 1996 roku w służbie proroczej – usługuje w wielu kościołach w kraju i za granicą. Od 2010 co roku latem prowadzi obóz proroczy. Jest również zaangażowany w szkoły prorocze. Jak poinformował, jego służba została pobłogosławiona przez biskupa Kościoła Zielonoświątkowego.

Ostatnio zmieniany niedziela, 09 czerwiec 2024 07:36
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Prosto w Oczy · 1 miesiecy temu
  Łał łał łał  --- ależ sensacja! i co z tych "proroczych" spotkań wynika?  Wystarczy zobaczyć na owoce np wielu konferencji proroczych w zamierzchłych czasach organizowanych przez niektóre byłe kościoły.  Ani jedno "proroctwo" nie spełniło się ani dla Polski ani indywidualnie! Ongiś "wielcy" orędownicy proroczych proklamacji i sennych wizji dziś przekwalifikowali się na inne intratne kierunki i je  teraz forsują. Komu i po co potrzebne są te "prorocze" spotkania - chyba tylko tym, którzy na tym nawet nieźle zarabiają.
  • This commment is unpublished.
   Milena · 19 dni temu
   @Prosto w Oczy A kim Ty jesteś by mówić "ani jedne proroctwo nie spełnio się dla Polski ani indywidualnie "? Bogiem że masz takie poznanie? Ja jestem przykładem że twoja teza jest fałszywa i podyktowana uprzedzeniami.
 • This commment is unpublished.
  Helena · 29 dni temu
  Prorocy ganili balwochwalstwo i za to byli zabijani.Jak to jest ze p.Krzywy usluguje w budynkach rzym kat.stojac wsrod figur i obrazow obwieszonych koralami itd i chyba im nie mowi o zakazie balwochwalstwa,bo by go wykopali i nigdy wiecej nie zaprosili?🤔?
  • This commment is unpublished.
   Milena · 19 dni temu
   @Helena A bałwochwalstwem jest tylko kult jakieś religii? Figurki ? Wszystko co stoi w miejscu Boga jest bałwochwalstwem, czy myślisz że w społecznościach protestanckich ludzie nie mają problemu z bałwochwalstwem w swoich sercach a czasami czyniąc zdanie, "pozycje " Pastora ważniejszym od tego co Słowo mówi bądź Duch Święty? Całe szczęście że Bóg nie patrzy na otoczkę budynku, miejsca jak ludzie a w pierwszej kolejności patrzy na serca i chce dotrzeć do każdego bez wyjątku. 
  • This commment is unpublished.
   Andrzej Borowka · 12 dni temu
   @Milena Jest dobrze. Zielonoswiątkowcy zaprosili naczelnego magika, cudotwórce i proroka w jednym Benny Hinn'a do Polski. Zaszczyci nas pod koniec sierpnia. Wstep za jedyne 180 PLN a dla ucznów tego heretyka (pastorów) 230 PLN. Teraz sie okaże ile jest prawdziwych cudotwórców. Hallelujah! Zaproście jeszcze Kenneth Copeland, Jessie Duplantise i Kat Kerr żeby było wesoło.
  • This commment is unpublished.
   Wiktor · 11 dni temu
   @Andrzej Borowka I na koniec Heidi Baker.  A o Kenneth Copeland też usłyszałem co nie co od siostry w wierzą jak w latach 80tych bodajże miał konferencję w UK…PANIE BOŻE chroń nas przed takimi prorokami pastorami samozwańczymi 
 • This commment is unpublished.
  johny · 8 dni temu
  Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy więc taki Krzywy mówi oczywiste proroctwa bibijne że to niby on taki wielki IZAJASZ lub DANIEL. ja takie pseudo  proroctwa do kosza wyrzucam i nie zaprzątam sobie nimi głowę

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.