Warszawa

0°C

  Oświadczenie żony zmarłego chrześcijańskiego proroka Johna Paula Jacksona

  Oświadczenie żony zmarłego chrześcijańskiego proroka Johna Paula Jacksona

  czwartek, 19 luty 2015 09:37
  Diane i John Paul Jacksonowie Diane i John Paul Jacksonowie fot. blogspot.com

  Żona Johna Paula Jacksona, Diane, w oświadczeniu pisze m.in. o problemach, jakie miał ze zdrowiem jej mąż.

  Informacja o śmierci proroka została podana wczoraj przez założoną przez niego służbę Streams Ministries. Wiadomo było, że Jackson miał poważne problemy z oddychaniem. Wcześniej, w lipcu przeszedł operację wycięcia złośliwego guza w nodze.

  Oto co napisała teraz jego żona:

  "W imieniu całej rodziny Streams chciałabym podziękować wszystkim za modlitwy i zachętę, jaką otrzymaliśmy w ciągu ostatniego roku. Po cudownym dojściu do zdrowia po operacji wycięcia nowotworu, która miała miejsce latem ubiegłego roku, i powrocie do aktywności i służby, którą kochał, kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że zapalenie opłucnej i stan zapalny w płucach Johna Paula może być oznaką czegoś poważniejszego. Pomimo płynących prosto z serca modlitw tych, którzy byli mu najbliżsi i wielu z was na całym świecie, mój mąż w pokoju odszedł do Pana, będąc w naszym domu otoczony przez rodzinę i bliskich".

  John Paul Jackson miał synów Aarona i Micaha oraz troje wnucząt. Zmarł w wieku 64 lat.

  Wśród wielu krajów, w jakich usługiwał, była również Polska. Ponad dwa lata temu wystąpił w programie "Na poddaszu", który zamieszczamy poniżej. Dzielił się w nim proroctwami między innymi odnośnie naszego kraju. Niejednokrotnie przekazywał również Polakom i wierzącym z innych państw proroctwa indywidualne. Był autorem książek, głosił na konferencjach. Miał także swój program telewizyjny na antenie chrześcijańskiego kanału Daystar.

  Czytaj także: John Paul Jackson przepowiedział kryzys rosyjsko-ukraiński i podał jego rzeczywistą przyczynę

  Opracowanie: ChnNews.pl
  Źródło: Streams Ministries

  Please publish modules in offcanvas position.