Będzie wojna? Prorokini zabrała głos

Będzie wojna? Prorokini zabrała głos

wtorek, 06 luty 2024 06:32
Będzie wojna? Prorokini zabrała głos fot. Pixabay.com

Cindy Jacobs, znana amerykańska głosząca i prorokini, mówi o możliwym wybuchu wojny. Podkreśliła, że Ameryka potrzebuje prezydenta, który będzie prezydentem "czasu wojny". Padły też słowa odnoszące się do ewentualnej III Wojny Światowej. 

Prorokini wypowiedziała się w tej sprawie w kościele Morning Star Ministries.

Opowiedziała o tym, jak jeszcze przed atakiem terrorystycznym Hamasu w Izraelu udała się do Jerozolimy na konferencję proroczą. Jak mówi, Bóg powiedział jej wtedy, że znajdujemy się w "okresie wojny".

- Wtedy - we wrześniu - napisałam, jeśli chodzi o Stany Zjednoczone, że musi zostać wybrany prezydent czasu wojny. To, jak naród sobie poradzi, będzie zależeć od tego, kto będzie prezydentem. Naród przetrwa tak czy inaczej, ale zostanie znacząco nadwątlony, jeśli nie zostanie wybrany prezydent czasu wojny - powiedziała.

Jak mówi, Bóg powiedział jej, że w takim wypadku wrogowie Stanów Zjednoczonych dostrzegą, że są one słabe.

- Bóg powiedział mi i zapisałam to, że On wstrząśnie Partią Republikańską. I będzie to potążny wstrząs - ujawniła.

Jak mówi, Bóg powiedział jej, że wierzący powinni nauczyć się, jak być dziś "duchowymi aktywistami i lobbystami".

- Musimy być inteligentni, modlić się, mając informację. Musimy być doinformowanymi reformatorami i wstawiennikami. Musimy wiedzieć, co się dzieje - zaznaczyła.

Jacobs jest przewodniczącą rady, którą tworzy 200 proroków z 32 państw.

- Rok temu zapytałam ich, ilu z nich zna datę III Wojny Światowej. Pięciu z nich powiedziało, że to rok 2025 - ujawniła.

Podkreśliła, że wśród chrześcijan potrzebni są wstawiennicy modlitewni "czasu wojny".

- Pan mówi: potrzebuję prezydenta czasu wojny i wstawienników czasu wojny - powiedziała.

Dodała, że 10 lat temu Bóg przemówił do wspomnianej rady proroczej, że "szatan będzie próbował przekształcić wojnę regionalną w wojnę światową".

Dlatego wstawiennicy w różnych miejscach świata modlą się, by tę wojnę opóźnić.

- Ona może zacząć się w każdej chwili, ale wstawiennictwo kształtuje historię - podkreśliła.

Zaznaczyła, że żaden wierzący nie może dziś powiedzieć, że to nie jego sprawa, ponieważ "wróg, wąż stoi u drzwi". A Bóg mówi, że to czas, by się "obudzić".

Jacobs odniosła się także do niedawnego spotkania przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una z rosyjskim dyktatorem Władimirem Putinem.Jak mówi, Bóg pokazał jej ich złowrogie ustalenia.

- Pan pokazał mi, że zaczęli obiecywać sobie terytorium. Że Korea Południowa została obiecana Korei Północnej i że mieli użyć Korei jako punktu wypadowego. Żeby przejąć Wietnam, Japonię, Filipiny i tak dalej - oznajmiła.

Według niej, jest wciąż pewne okno czasowe, ale Ameryka potrzebuje "prezydenta czasu wojny". Prorokini wierzy, że takiego właśnie prezydenta Bóg przygotowuje.

W jednej z wcześniejszych wypowiedzi Jacobs zadeklarowała, że Bóg pokazał jej, iż wrogowie Ameryki nakreślili nową mapę świata.

- Widzieliśmy to już w Azerbejdżanie. Chińczycy też nakreślili nową mapę. Znajdujemy się obecnie w momencie przekształceń cywilizacyjnych - mówiła w październiku.

Wezwała jednak do modlitwy.

- Jeśli będziemy się modlić, nie zaszkodzi to wielkiemu żniwu czasów ostatecznych, które ma obecnie miejsce. Możemy też nie dopuścić, by eskalowało to w III Wojnę Światową - podkreśliła.

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Pelagiusz · 5 miesiecy temu
  O co chodzi z tym Azerbejdżanem?
 • This commment is unpublished.
  Karol w · 5 miesiecy temu
  Nie ma prorokiń i proroków dziś! Bełkot 
 • This commment is unpublished.
  Lucek · 5 miesiecy temu
  a ta znowu propaguje swoje brednie! Za chwilę Polacy spragnieni "mocy z nieba" polecą do tego jak muchy do lepu! Poczytajcie co się dzieje od dekad na zachodzie! Mało wam skandali, korupcji, fałszywych proroctw i kłamstw, wilków w owczych skórach każących wam płacić za swoje wzniesione wysoko wizje, cuda niewidy?!Najnowsze "rewelacje" z Kansas City niczego was nie nauczyły? Zamiast słuchać bzdur głoszonych przez jakąś wieszczkę zacznijcie myśleć samodzielnie i samodzielnie rozumieć Słowo Boże. 
 • This commment is unpublished.
  nie rozumiem · 4 miesiecy temu
  Biblia mówi, że będą fałszywi prorocy !  Co to za chore proroctwa ! 
 • This commment is unpublished.
  Prorok_z_Leszna · 4 miesiecy temu
  Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja skutecznosc w wysnionych i wyproszonych przepowiedniach okreslil 750 trafien na 17 pomylek.Zmarl w 2010r
 • This commment is unpublished.
  Ignacy · 4 miesiecy temu
  Zgadzam się, że to bełkot. Tak mówi, że zawsze jej proroctwo się sprawdzi. Jer 23:25 - 31 [PUBG])
  Słyszałem, co mówią prorocy, którzy prorokują kłamstwa w moje imię, mówiąc: Miałem sen, miałem sen.
  26 Jak długo to będzie w sercu tych proroków, którzy prorokują kłamstwa? Są przecież prorokami złudy własnego serca;
  27 Którzy zamierzają sprawić, aby mój lud zapomniał moje imię przez swoje sny, które każdy opowiada swemu bliźniemu, jak ich ojcowie zapomnieli o moim imieniu dla Baala.
  28 Prorok, który ma sen, niech ten sen opowiada, ale ten, który ma moje słowo, niech wiernie mówi moje słowo. Cóż plewie do pszenicy? – mówi PAN.
  29 Czy moje słowo nie jest jak ogień? – mówi PAN – i jak młot, który kruszy skałę?
 • This commment is unpublished.
  Majkel · 3 miesiecy temu
  A co na to prorok Ryszard Krzywy?
 • This commment is unpublished.
  Smutne · 1 miesiecy temu
  Cindy Jacobs wystarczy zobaczyć na stronie narconnections.com ruch słowa wiary w pełnej krasie niestety, uważajcie bo tych nauk jest pełno w Polsce.
 • This commment is unpublished.
  Hania · 29 dni temu
  Pani Cindy to fałszywy prorok.
  • This commment is unpublished.
   Anton · 28 dni temu
   @Hania Czy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
  • This commment is unpublished.
   niki · 17 dni temu
   @Anton Cindy tu trafnie powiedziała odnosnie 2025r, wielcy tego swiata sobie zaplanowali na przyszły rok wojnę, co nie znaczy że im się uda ?dlatego my polacy modlimy się,by im te niecne plany zamieszać ,po co nam wojna ?wystarczy ze juz Ukrainę rozwalili.tak Chiny z Rosja się cieszą że zrownali z ziemią wschodnią Ukrainę,Bog objawia prawdę nie tylko Cindy i innym wierzącym też.
 • This commment is unpublished.
  johny · 1 dni temu
  Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać takich ludzi którzy myślą że są kimś a chcą tylko zwieść innych ludzi.Kłamcy i popaprańcy 

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.