Meloni odpowiada Dudzie. Jest też apel Franklina Grahama

Meloni odpowiada Dudzie. Jest też apel Franklina Grahama

piątek, 21 październik 2022 17:16
Franklin Graham Franklin Graham fot. Wikipedia

Giorgia Meloni, której partia Bracia Włosi zwyciężyła w wyborach parlamentarnych we Włoszech, otrzymała od prezydenta Sergio Mattarelli misję utworzenia rządu.

Podczas niedawnej wizyty we Włoszech prezydent Andrzej Duda podkreślał, że Polacy podzielają wartości chrześcijańskie i rodzinne, których broni Meloni.

- Jestem Andrzej, jestem mężczyzną, jestem ojcem, jestem katolikiem - oświadczył w wywiadzie dla włoskiej telewizji.

W ten sposób odniósł się do słynnego przemówienia Meloni, która powiedziała:

"Jestem Giorgia, jestem kobietą, jestem matką, jestem chrześcijanką".

Liderka partii Bracia Włosi w reakcji na słowa Dudy napisała na Twitterze:

"Dziękuję prezydentowi Polski Andrzejowi Dudzie za słowa uznania wyrażone pod moim adresem. Także ja jestem przekonana, że Włochy i Polska mogą i powinny umocnić współpracę, by razem bronić naszych wspólnych wartości i europejskiego bezpieczeństwa".

Prawdopodobną przyszłą premier Włoch chwali także znany amerykański ewangelista Franklin Graham.

"Módlmy się za przyszłą włoską premier Giorgię Meloni. Podoba mi się jej odwaga. Ma do powiedzenia ważne rzeczy w tym wideo o ataku na naszą tożsamość, co sprowadza się do naszej wolności. Komunistyczne myślenie w sposób bardzo przebiegły dokonało inwazji na naszą kulturę i musimy być czujni" - napisał w mediach społecznościowych.

Zacytował jej słowa:

"Nie mogę określić się jako Włoszka, chrześcijanka, kobieta, matka. Nie. Muszę być obywatelem x, płcią x, rodzicem 1, rodzicem 2. Muszę być liczbą. Bo kiedy będę tylko liczbą, kiedy nie będę miała już tożsamości ani korzeni, zostanę niewolnikiem idealnym, na łasce finansowych spekulantów".

Dalsza część tekstu pod wideo.

Graham podkreślił, że zgadza się z tymi słowami Meloni, choć wskazał, że jego zdaniem, kryje się za tym coś więcej niż chciwość.

"Myślę, że jest to atak duchowy. To bunt w sercu człowieka przeciwko utworzonemu przez Boga porządkowi" - oświadczył.

Giorgia Meloni jest przeciwniczką nadawania praw osobom ze środowiska LGBT, jest przeciwna aborcji oraz chce wprowadzić bardziej surową politykę migracyjną.

Na podstawie: Gazeta.pl, Facebook/Franklin Graham

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    Czarny · 1 lata temu
    Patoprawica często podkreśla aspekty seksualne. Nie wspomina, iż obniża podatki dla najbogatszych, likwiduje programy socjalne, obniża wartość płacy realnej pracownika. Głosy oddane na patoprawice to popieranie wyzysku, degradacji środowiska naturalnego.
  • This commment is unpublished.
    Prawy · 1 lata temu
    Jesteś chrześcijaninem nie możesz wspierać lewactwa! 1Kor 6:9-10

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.