63 tysiące ludzi na chrześcijańskiej konferencji. To Europa!

63 tysiące ludzi na chrześcijańskiej konferencji. To Europa!

środa, 05 czerwiec 2024 10:14
63 tysiące ludzi na chrześcijańskiej konferencji. To Europa! fot. Nederland Zingt/YouTube

Nieraz słyszymy, że Europa jest kontynentem postchrześcijańskim i że nie jest to miejsce, gdzie ludzie są otwarci na Chrystusa. Okazuje się jednak, że odbywają się ogromne spotkania przebudzeniowe.

Tak było podczas 54. corocznej Konferencji Pięćdziesiątnicy Opwekking w Holandii. Holandii, w której szerzy się ateizm, legalne są narkotyki, kraj znany jest z prostytucji, masowo przyjęto tam muzułmańskich imigrantów.

Niecałe dwa tygodnie temu na terenie Walibi Holland zgromadziło się aż 63 tysiące ludzi, którzy wielbili Boga. Według organizatora - fundacji Opwekking, dodatkowo 700 tysięcy wzięło w wydarzeniu udział online.

"Przebudzenie oznacza podążanie za Jezusem w mocy Ducha Świętego. To jest nasze pragnienie: Niderlandy pełne Jezusa" - napisała organizacja na Instagramie.

Wśród mówców był pastor Pete Greig - twórca ruchu modlitewnego 24/7. Uwielbienie poprowadził artysta gospel Travis Greene. Konferencja trwała 4 dni.

Fundacja Opwekking podejmuje działania, by zmienić przerażające statystyki w Holandii, zgodnie z którymi ponad połowa obywateli tego kraju uznaje się za ateistów lub agnostyków.

- Skutkiem przyjścia Ducha Świętego jest coś potężniejszego niż znaki i cuda. On sprawia, że ludzie idą do świata nieść ewangelię - powiedział dyrektor Opwekking - Ruben Flach.

Flach jest wdzięczny Bogu za to, jak działa On w Holandii.

- Dlatego organizujemy tę konferencję co roku - chcemy, żeby ludzie dowiedzieli się, kim jest Jezus i poznali potężne działanie Ducha Świętego - podkreślił.

Źródło: CBN News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

warto zobaczyć film dokumentalny na platformie HBO MAX
@LilaAle nie mówił tak o matce Pana.
Ten pastor który nazywa Matkę Boską Demonem? Jest znany pomiedzy Fundamentalnej protestanckiej polskiej połoni w Stanach i w Kanadzie… ma wielkie powodzenie.. przestraszajca herezja przeciwko ...
@Janek 72a kto to jest Stepanow ? jaki pastor ?
Od lat opowiada dyrdymały a naiwni słuchacze patrzą w niego jak w jakiegoś guru. Dość dobrze umie wykorzystywać dla swoich celów różnych utalentowanych ludzi a ...
fałszerskie bergoglio WMAWIA nam GRZECH WIECZNY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU czyli zrównywanie Boga z dJABŁEM
@HaniaCzy to nie ona była "osobistym doradcą duchowym" Trumpa za jego prezydentury?
Pani Cindy to fałszywy prorok.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.