63 tysiące ludzi na chrześcijańskiej konferencji. To Europa!

63 tysiące ludzi na chrześcijańskiej konferencji. To Europa!

środa, 05 czerwiec 2024 10:14
63 tysiące ludzi na chrześcijańskiej konferencji. To Europa! fot. Nederland Zingt/YouTube

Nieraz słyszymy, że Europa jest kontynentem postchrześcijańskim i że nie jest to miejsce, gdzie ludzie są otwarci na Chrystusa. Okazuje się jednak, że odbywają się ogromne spotkania przebudzeniowe.

Tak było podczas 54. corocznej Konferencji Pięćdziesiątnicy Opwekking w Holandii. Holandii, w której szerzy się ateizm, legalne są narkotyki, kraj znany jest z prostytucji, masowo przyjęto tam muzułmańskich imigrantów.

Niecałe dwa tygodnie temu na terenie Walibi Holland zgromadziło się aż 63 tysiące ludzi, którzy wielbili Boga. Według organizatora - fundacji Opwekking, dodatkowo 700 tysięcy wzięło w wydarzeniu udział online.

"Przebudzenie oznacza podążanie za Jezusem w mocy Ducha Świętego. To jest nasze pragnienie: Niderlandy pełne Jezusa" - napisała organizacja na Instagramie.

Wśród mówców był pastor Pete Greig - twórca ruchu modlitewnego 24/7. Uwielbienie poprowadził artysta gospel Travis Greene. Konferencja trwała 4 dni.

Fundacja Opwekking podejmuje działania, by zmienić przerażające statystyki w Holandii, zgodnie z którymi ponad połowa obywateli tego kraju uznaje się za ateistów lub agnostyków.

- Skutkiem przyjścia Ducha Świętego jest coś potężniejszego niż znaki i cuda. On sprawia, że ludzie idą do świata nieść ewangelię - powiedział dyrektor Opwekking - Ruben Flach.

Flach jest wdzięczny Bogu za to, jak działa On w Holandii.

- Dlatego organizujemy tę konferencję co roku - chcemy, żeby ludzie dowiedzieli się, kim jest Jezus i poznali potężne działanie Ducha Świętego - podkreślił.

Źródło: CBN News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  Andrzej Borowka · 12 dni temu
  Szkoda że nie zaprosili Mike Bickle'a z IHOP Kansas City. On też miał proroczy ruch modlitewny 24/7.
  • This commment is unpublished.
   Stecc · 12 dni temu
   @Andrzej Borowka Mike B. ma teraz własne problemy, z którymi musi się uporać. 
  • This commment is unpublished.
   Qba · 12 dni temu
   @Stecc Te problemy nie pojawiły się teraz. Cały ten ruch NAR ( ihop, bethel church, morningstar, hillsong itp itd ) wraz z jego wyznawcami odkąd powstał jest wielkim problemem dla świata chrześcijańskiego - nie mówiąc już o wielkiej niemoralności ukrywanej przez dekady, która to dzięki Bogu wyszła na jaw!
  • This commment is unpublished.
   Excharyzmatyk · 12 dni temu
   @Qba Do tych wymienionych składników NAR dodałbym jeszcze Ruch Słowa Wiary i Pozytywnego Wyznawania potocznie zwany "ruchem wiary" albo "teologią sukcesu (prosperity gospel)"

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.