Kolejna promocja homoseksualizmu w Warszawie

Reklama

Kolejna promocja homoseksualizmu w Warszawie

środa, 13 listopad 2013 13:19
plakat na budynku nad pl. Konstytucji w Warszawie plakat na budynku nad pl. Konstytucji w Warszawie fot. ChnNews.pl

Tęczę na warszawskim pl. Zbawiciela spalono, ale nieopodal, na pl. Konstytucji, wisi wielki progejowski plakat.

O ile tęczę tylko kojarzono z ruchem LGBT, o tyle przekaz plakatu nie pozostawia żadnych wątpliwości co do jego przesłania.

Stanowi reklamę filmu "Płynące Wieżowce" i przedstawia dwóch mężczyzn gotowych do pocałunku.

Środowiska homoseksualne zachwycają się plakatem i filmem, który jeszcze w tym miesiącu ma wejść na ekrany kin. Zostały w nim przedstawione homoseksualne relacje dwóch mężczyzn.

Nietrudno się domyśleć, że celem tej kampanii jest oswojenie społeczeństwa ze związkami jednopłciowymi.

Przeciwnicy takiej tolerancji uważają jednak, że niedopuszczalne jest umieszczanie tego typu obrazów w sferze publicznej. Argumentują, że propagowanie ideologii homoseksualnej i nietradycyjnych związków niszczy pojęcie normalnej rodziny.

Podczas gdy zwolennicy tolerancji wobec aktów i relacji homoseksualnych określają je jako "współczesne" i "nowoczesne", należy przypomnieć, że w Piśmie Świętym znajdują się odniesienia do tego typu stosunków, co oznacza, że miały one miejsce tysiące lat temu. Praktykowali je bezbożni mieszkańcy.

Homoseksualne akty są określane w Biblii jako "obrzydliwość" dla Boga. Pismo Święte potępia również jakiekolwiek próby mieszania płci. Czytamy o tym w następujących jego fragmentach:


1 List do Koryntian 6,9-10:

"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą Królestwa Bożego."

List do Rzymian 1,26-27:

"Kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie."

Księga Kapłańska 20,13:

"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."

Księga Powtórzonego Prawa 22,5:

"Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego."

Księga Rodzaju 19, 1-13:

"Owi dwaj aniołowie przybyli do Sodomy wieczorem, kiedy to Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy Lot ich ujrzał, wyszedł naprzeciw nich i oddawszy im pokłon do ziemi rzekł: Raczcie, panowie moi, zajść do domu sługi waszego na nocleg; obmyjcie sobie nogi. a rano pójdziecie w dalszą drogę. Ale oni mu rzekli: Nie! Spędzimy noc na dworze. Gdy on usilnie ich prosił, zgodzili się i weszli do jego domu. On zaś przygotował wieczerzę, poleciwszy upiec chleba przaśnego. I posilili się. Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, wywołali Lota i rzekli do niego: Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić! (w tłum. rozszerzonym: "intymnie poznać". przyp. red.). Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, rzekł im: Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku! Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem! Ale oni krzyknęli: Odejdź precz! I mówili: Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi! I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi. Wtedy ci dwaj mężowie, wsunąwszy ręce, przyciągnęli Lota ku sobie do wnętrza domu i zaryglowali drzwi. Tych zaś mężczyzn u drzwi domu, młodych i starych porazili ślepotą. Toteż na próżno usiłowali oni odnaleźć wejście. A potem ci dwaj mężowie rzekli do Lota: Kogokolwiek jeszcze masz w tym mieście, zięcia, synów i córki oraz wszystkich bliskich, wyprowadź stąd. Mamy bowiem zamiar zniszczyć to miasto, ponieważ oskarżenie przeciw niemu do Pana tak się wzmogło, że Pan posłał nas, aby je zniszczyć."


Fragmenty zaczerpnięto z Biblii Tysiąclecia.

Udostępnij

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 listopad 2013 17:59

Please publish modules in offcanvas position.