Władze Warszawy nie odpuszczają. Podano termin powrotu tęczy na pl. Zbawiciela

Władze Warszawy nie odpuszczają. Podano termin powrotu tęczy na pl. Zbawiciela

środa, 18 grudzień 2013 15:06
tęcza na pl. Zbawiciela w Warszawie w dawnej formie tęcza na pl. Zbawiciela w Warszawie w dawnej formie fot. Wikipedia

Hanna Gronkiewicz-Waltz dotrzymuje słowa - tęcza na pl. Zbawiciela zostanie odnowiona.

Prace nad rekonstrukcją rozpoczną się na początku 2014 roku. Ze względu na zimę, instalacja zostanie czasowo zdemontowana i w częściach przewieziona do hangaru. Na konstrukcję zostanie nałożona nowa siatka i zamontowane kwiaty w kolorach tęczy, co oznacza, że ratusz nie zamierza wysłuchać apeli Solidarnej Polski i dziesiątek tysięcy internautów, którzy chcą, by tęcza była biało-czerwona.

Instalacja ma ostatecznie powrócić na plac Zbawiciela 1 maja 2014 roku czyli w rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Warszawska tęcza odbierana jako symbol homoseksualizmu była kilkakrotnie podpalana. Ostatnio spłonęła całkowicie podczas Marszu Niepodległości 11 listopada.

Udostępnij


Źródło: warszawa.gazeta.pl, wp.pl

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 grudzień 2013 16:39
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.