Polski głoszący ostrzegał przed Rosją w 2012 r.: "podnoszą się tam siły..."

Polski głoszący ostrzegał przed Rosją w 2012 r.: "podnoszą się tam siły..."

czwartek, 13 marzec 2014 19:15
Edward Ćwierz Edward Ćwierz fot. YouTube

Edward Ćwierz mówił o zagrożeniu ze strony Rosji jeszcze w kwietniu 2012 roku.

Ćwierz to członek zespołu apostolskiego kościoła "Wieczernik" w Kielcach, jego współzałożyciel, a także pastor-senior kościoła "Namiot Dawida" w Warszawie.

W słowie proroczym w 2012 r. przestrzegł Polaków przed kłótniami wewnętrznymi, które w XVIII wieku skończyły się dla Rzeczypospolitej zaborami.

Mówił też o powołaniu Polski jako "Józefa dla narodów" i "głosu sprawiedliwości".

- Jeżeli Polska ma powołanie Józefa, a jestem co do tego przekonany na 100 procent, to musimy dojść do takiego miejsca, jak Józef doszedł w Egipcie. Miał zebrane zasoby, żeby być błogosławieństwem dla swojej rodziny i dla tych, którzy tego potrzebowali. My nie żyjemy jako naród dla siebie samych. Mamy być błogosławieństwem dla innych narodów - mówił Ćwierz.

Ostrzegł także przed Rosją.

- Ja czuję to od kilku lat. Potwierdzają to prorocy w Polsce i za granicą, że powinniśmy się teraz modlić o ścianę wschodnią - żeby Bóg osłonił nas od strony Rosji. Błogosławimy Rosję jako naród, ale podnoszą się tam siły... One zawsze były, trochę może uśpione przez jakiś czas, ale na nowo podnosi się imperializm, który próbuje mieć wpływ na Europę, na Polskę - mówił.

Jednocześnie wezwał do zwrócenia się do Boga.

- Jako Polacy mamy bardzo dobre prorocze rozeznanie i prorocze DNA. Ze wschodu wzrasta presja ekonomiczna na Polskę. Ona będzie większa i większa, ale wierzę, że kiedy Kościół stanie do modlitwy, kiedy zwrócimy nasze oczy na Pana, Bóg jest większy niż wszystkie narody, On jest królem narodów. Bóg jest większy niż wszelkie "izmy" - imperializmy, wcześniej komunizmy, wszystko to, co próbuje kontrolować i manipulować, wziąć nieprawą władzę nad narodami. On jest większy niż to wszystko. Jeżeli zaufamy Bogu, jeżeli jako Kościół, który jest kluczem dla narodów, będziemy pokutować ze swoich usposobień i modlić się, by Bóg przyszedł do tego narodu, żeby zatriumfowało Jego Królestwo, to to się stanie i Bóg nas wywyższy wśród narodów Europy, nie po to, żebyśmy wzrastali w pychę i myśleli, że jesteśmy wielkim mesjaszem dla narodów, ale po to, żebyśmy byli dla nich darem, żebyśmy pokornie dzielili się tym, co Bóg nam dał - apelował pastor.

Więcej w filmie ze słowem proroczym Edwarda Ćwierza poniżej (zamieszczamy również słowa prorocze z lipca 2013 r. i stycznia obecnego roku).

Udostępnij

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 kwiecień 2015 13:22
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.