" }

Prorokował o katastrofie smoleńskiej. Oto co teraz mówi o Polsce (WIDEO)

Prorokował o katastrofie smoleńskiej. Oto co teraz mówi o Polsce (WIDEO)

wtorek, 09 wrzesień 2014 09:42
T.B. Joshua T.B. Joshua fot. blayleak.com

Nigeryjski prorok T.B. Joshua znów przewiduje wydarzenie dotyczące Polski.

Proroctwo wygłosił pod koniec sierpnia. Powiedział wtedy, że w naszym kraju ma nastąpić kryzys. Jak stwierdził, może się to stać "w każdej chwili".

- Módlcie się za Polskę. Będzie tam kryzys wewnętrzny. Zaczną się ze sobą zmagać i to będzie się przeciągać. Widziałem liczbę "16". Staram się zrozumieć, co to oznacza - mówił Joshua.

W Internecie pojawił się już filmik powołujący się na słowa T.B. Joshuy i wieszczący w związku z nimi, że "światowy kryzys zacznie się od Polski". Filmik, który obejrzało już ponad 2 tys. osób, sugeruje, że Rosjanie mogą zrzucić bombę atomową na Warszawę, zwłaszcza, że "od dawna już rozprzestrzenia się plotka o ataku jądrowym na Warszawę, do którego ma dojść jeszcze we wrześniu 2014". 

Słowa zwarte w filmiku autorstwa InneMedium.pl brzmią z pewnością nieracjonalnie i katastroficznie. Nie jest jednak wykluczone, że twórcy wzięli pod uwagę fakt, iż Rosja dwukrotnie (w latach 2009 i 2013) ćwiczyła atak nuklearny na stolicę Polski.

"Być może "16" to data, dzień w miesiącu, który będzie miał znaczenie takie jakie dzisiaj ma 1 września i rocznica napaści Niemiec na Polskę" - sugerują też twórcy filmiku, komentując proroctwo T.B. Joshuy.

Trudno wyciągać z proroctwa T.B. Joshuy tak daleko idące wnioski. Z obowiązku należy jednak nadmienić, że właśnie 16 września siły NATO rozpoczną ćwiczenia wojskowe na zachodzie Ukrainy, w obwodzie lwowskim, tuż przy granicy z Polską.

Ten fakt komentują eksperci sponsorowanej przez Kreml rosyjskiej telewizji anglojęzycznej Russia Today. Podkreślają oni, że manewry te są dla Rosji "ogromnie prowokacyjne". Dodają, że Rosja "będzie musiała na nie zareagować".

W dodatku Parlament Europejski przyspieszył ratyfikację umowy stowarzyszeniowej Unii z Ukrainą. Miał nad nią głosować dopiero w listopadzie. Ze względów politycznych uczyni to jednak... 16 września.

T.B. Joshua jest znany z przewidywania wielu wydarzeń na świecie.

Prorokował między innymi na temat katastrofy smoleńskiej, która nastąpiła 10 kwietnia 2010 roku.

Jeszcze w styczniu 2010 roku Joshua apelował do wiernych o modlitwę w tej sprawie. Początkowo ostrzegał, że będzie miało miejsce bliżej nieokreślone wydarzenie pomiędzy Rosją i "jednym z jej sąsiadów".

Jednak na nabożeństwie, które odbyło się 21 marca tamtego roku, rozszerzył to proroctwo:

"Miałem wizję. Widziałem balon pełen ludzi. Stracił kontrolę w powietrzu. Szukał miejsca do lądowania. Widzę ważne osoby, rządowych oficjeli. Byli w środku tego balonu. Coś stało się w powietrzu. To niewinni ludzie. Módlmy się za nich".

T.B. Joshua jest założycielem i liderem chrześcijańskiego kościoła o nazwie Synagoga, Kościół Wszystkich Narodów (SCOAN). Jego programy są emitowane w telewizji Emmanuel TV. Joshua ma żonę i trójkę dzieci. Niektórzy uważają, że jest fałszywym prorokiem.

Poniżej zamieszczamy ostatnie proroctwo dotyczące Polski, Baracka Obamy i zagrożenia terrorystycznego w Wielkiej Brytanii. Ponadto wspomniany filmik autorstwa InneMedium.pl oraz dokument przedstawiający proroctwo T.B. Joshuy odnośnie katastrofy smoleńskiej z 2010 roku.

Czytaj także: Warszawa pierwsza na liście celów nuklearnych Putina? Jest ostrzeżenie. Lech Wałęsa zabrał głos

Udostępnij
 

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 kwiecień 2015 11:16
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Zobaczcie nowy przedmiot NAUKA O ZDROWIU,na kanale A.Cyrikasa tez jest o tym filmik pt MASKI OPADŁY.: Lgbt,szczepienia homosex.....
@zielonoświątkowiecNa jakiej Bozej podstawie?
@ale co ja tam wiem..Tacy krytykanci to nie sa wyznawcy Chrystusa
Wierzacy Marian Weclawek-spiacy prorok z Leszna twierdzil ze konca swiata nie bedzie w 2012  a wojna zacznie sie w 2024 lub 2025 w Kosowie. Swoja ...
Czytałem biblię wiele razy teraz czytam od nowa po resecie umysłu. Byłem katolikiem potem św Jehowy, dzisiaj jestem wolnym człowiekiem. Biblia to mitologia to co ...
@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.