Maria Vadia i Borys Grisenko już wkrótce na konferencji w Polsce. Oto szczegóły

Reklama

Maria Vadia i Borys Grisenko już wkrótce na konferencji w Polsce. Oto szczegóły

środa, 30 marzec 2016 18:18
Maria Vadia i Borys Grisenko Maria Vadia i Borys Grisenko

Znani usługujący już wkrótce wezmą wspólnie udział w ekumenicznej konferencji w naszym kraju. Oto szczegóły.

Konferencja "Czas chwały. Eksplozja uzdrowienia" odbędzie się 30 kwietnia w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie.

Maria Vadia jest od lat zaangażowana w posługę w odnowie charyzmatycznej. Jest świecką misjonarką i ewangelistką. Podczas jej spotkań mają miejsce uzdrowienia. Prowadzi ona również posługę w więzieniu dla kobiet. W ramach misji odwiedzała Afrykę. Jest autorką książek takich jak "Uzdrowienie jest dla ciebie" czy "Twój język ma moc".

Niejednokrotnie odwiedzała Polskę. Tu na rekolekcjach w Toruniu:

Borys Grisenko jest liderem największej w Europie wspólnoty Żydów mesjańskich czyli wierzących w Jezusa jako Mesjasza. Członkowie jego kościoła nieustannie trwają w gorącej modlitwie za Żydów i przebudzenie. Grisenko był już mówcą na konferencjach chrześcijańskich w Polsce, takich jak ta przed ośmioma laty:

W konferencji wezmą udział również Anna i Jacek Sajowie - inicjatorzy odbywających się cyklicznie konferencji zwanych Czasem Chwały i Nocą Chwały, a także założyciele i liderzy wielopokoleniowej wspólnoty Armia Dzieci. Anna Saj jest doktorem teologii w zakresie teologii ekumenicznej. Wielokrotnie była zapraszana jako mówca na konferencje charyzmatyczne w kraju i za granicą.

Tu dr Anna Saj:

Mówcą na nadchodzącej konferencji będzie również ks. dr hab. Sławomir Pawłowski - pallotyn, ekumenista i dogmatyk, dyrektor Instytutu Ekumenicznego KUL, sekretarz Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Ekumenizmu i przewodniczący Archidiecezjalnej Rady Ekumenicznej przy Metropolicie Lubelskim. Jest również asystentem kościelnym wspomnianej Armii Dzieci.

Tu ks. Pawłowski o Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan w 2014 roku:

Organizatorzy na stronie internetowej podkreślają, że "Czas chwały" to spotkanie ekumeniczne.

"Chcemy w jedności stawać przed Chrystusem i oddawać Jemu chwałę, nie patrząc na nikogo przez pryzmat denominacji chrześcijańskiej. Tematy poruszane podczas wydarzenia są tematami, które nas łączą i taki jest też charakter całego wydarzenia. Chcemy łączyć się w Chrystusie, a nie dzielić" - czytamy.

Podano również plan konferencji:

Godz. 7:00-9:00 - rejestracja uczestników

9:00-11:30 - Sesja I - dr Anna Saj, Maria Vadia, Armia Dzieci

11:30-12:00 - przerwa

12:00-13:00 - Sesja II - Borys Grisenko

13:00-13:30 - modlitwa jedności - ks. Sławomir Pawłowski i inni

13:30-15:00 - przerwa obiadowa

15:00-18:00 - Sesja III - dr Anna Saj, Maria Vadia, Armia Dzieci

18:00-19:00 - przerwa

19:30-21:00 - posługa uzdrowienia - Maria Vadia, Armia Dzieci 

Wstęp na konferencję jest płatny. Organizatorzy tłumaczą, że opłata jest konieczna ze względu na potrzebę pokrycia kosztów przygotowania wydarzenia (wynajmu hali, nagłośnienia, zakwaterowania posługujących itd.). Więcej szczegółów odnośnie ceny wstępu TUTAJ

Poniżej wideo promocyjne konferencji.

Reklama

Zobacz także: Niesamowite! Zobacz, co stało się z tą kobietą (WIDEO)

Ostatnio zmieniany czwartek, 31 marzec 2016 04:55

Please publish modules in offcanvas position.