Gej i aborcjonista. To ma być wiceprezydent Warszawy

Gej i aborcjonista. To ma być wiceprezydent Warszawy

wtorek, 23 październik 2018 14:27
od prawej: Paweł Rabiej i jego partner Michał Cessanis od prawej: Paweł Rabiej i jego partner Michał Cessanis fot. Facebook/Paweł Rabiej

Wyborcy Koalicji Obywatelskiej, wybierając Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy, niejako razem z nim na wiceprezydenta wybrali Pawła Rabieja z Nowoczesnej.

Rabiej nie tylko nie przedstawia siebie jako geja, ale także pokazuje publicznie swoją orientację, chadzając, a nawet całując się ze swoim partnerem - dziennikarzem Michałem Cessanisem.

W dodatku chciałby w Polsce wziąć ślub. Nie może jednak tego zrobić, ponieważ w naszym kraju tzw. "małżeństwa homoseksualne" nie są legalne.

Rabiej jest przekonany, że w przypadku zwycięstwa w wyborach parlamentarnych Grzegorz Schetyna zalegalizuje w kraju związki partnerskie.

Polityk Nowoczesniej opowiada się również za aborcją. W programie "Warto Rozmawiać" w TVP1 starł się na tym punkcie z obrończynią dzieci - Kają Godek.

"Jak ktoś nie chce dokonywać aborcji, czyli w pani języku – „zabijać dzieci”, to nie musi tego robić.

A jak chce zabijać?

- To niech to zrobi. To jego wybór".

To zapis dialogu Rabieja z Godek z ubiegłorocznego programu.

Później w związku z tą skandaliczną wypowiedzią został skonfrontowany podczas wywiadu w radiu RMF FM. Warto posłuchać...

Z kolei sam Rafał Trzaskowski przed wyborami zadeklarował, że podpisze samorządową kartę LGBT.

Dla odmiany Patryk Jaki, kandydat PiS, który wyraźnie przegrał w Warszawie z Trzaskowskim, deklarował, że nigdy nie podpisze takiej karty, a swoje poglądy, jeśli chodzi o sprawy obyczajowe, określił zdecydowanie jako konserwatywne.

Przypomnijmy, Pismo Święte potępia akty homoseksualne, określając je jako "zboczenie", "obrzydliwość" i "sromotę" i ostrzegając, że osoby je praktykujące nie wejdą do Królestwa Bożego. 

Ostatnio zmieniany środa, 24 październik 2018 20:16
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.