Dr Michael Brown zwrócił się do Polaków przed swoją wizytą

Dr Michael Brown zwrócił się do Polaków przed swoją wizytą

poniedziałek, 12 wrzesień 2022 17:51
dr Michael Brown dr Michael Brown fot. Kościół Chwały/YouTube

Dr Michael Brown, który był jednym z filarów ruchu przebudzeniowego w Pensacoli na Florydzie w latach 90., przyjedzie do Polski.

Dziś Brown między innymi dzięki dużej wiedzy teologicznej jest uznanym autorytetem w świecie chrześcijańskim. Jego nauczania są często cytowane. Nie boi się on także zabierać publicznie głosu w dyskusjach na bieżące tematy.

Polskę odwiedzi 24 września. Konferencja z jego udziałem odbędzie się przy ul. Elektronowej 10 w Warszawie. Dostępne są już bilety

- Nie mogę się już doczekać, kiedy spotkam się z Wami osobiście w Polsce - mówi w specjalnym przesłaniu wideo do Polaków.

Jak przyznaje, tego rodzaju podróże zagraniczne odbywał już 200 razy, ale jeszcze nigdy nie był w Polsce.

- Oddzielmy ten czas dla Boga, przybliżmy się do Jego Słowa, aby nasze życie zmieniało się w Jego obecności. Kiedy się z nim spotkamy, to zobaczymy, jak iskry Bożego ognia rozpalają nasze serca i umysły. Kiedy się do Niego zwrócimy całym sercem i duszą i odnowimy pierwszą miłość i poświęcenie, On dotknie nas i będziemy mogli dotknąć świata wokół nas - mówi.

"Spotkajmy się z Bogiem razem!" - zachęca.

Wcześniej udzielił wywiadu magazynowi "Głos przebudzenia", gdzie podkreślił, że Europejczycy potrzebują się przebudzić, aby nie ulec jeszcze bardziej ateizmowi czy islamowi. Powiedział:

"Macie wspaniałe dziedzictwo, ale jesteście bliscy jego utracenia. Nie ma w Biblii obietnicy, że zawsze będziecie społeczeństwem chrześcijańskim. Nie ma też obietnicy w Piśmie Świętym, że nie staniecie się znani z powodu ateizmu i islamu. Jedyną nadzieją jest duchowe ocknięcie się oraz nowe przebudzenie. (…) Jeśli powrócicie do podstaw ewangelii i zaczniecie wylewać swoje serca w modlitwie, głosić krzyż i opamiętanie, a także prowadzić ludzi do spotkania z Bogiem, to wierzę, że mogą zacząć się dziać cudowne rzeczy. I tak jak reformacja rozeszła się z Europy po całym świecie, również i tym razem nowa fala Bożego działania, Jego Słowa i Ducha może wyjść z Europy i dotknąć całego świata."

Dr Michael Brown jest biblistą, doktorem Uniwersytetu Nowojorskiego. To założyciel AskDrBrown Ministries oraz FIRE School of Ministries. Prowadzi popularny program radiowy The Line of Fire.

Jest autorem ponad 40 książek. "Łaska. Kontrowersje" to jedyna książka dr. Browna wydana w języku polskim.

Michael Brown urodził się w rodzinie żydowskiej. W 1971 roku oddał życie Jezusowi. Od lat zabiega o zbliżenie między Żydami i chrześcijanami.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 wrzesień 2022 19:44
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • This commment is unpublished.
  wierzący Ludwik · 1 lata temu
  nie ma też w Biblii nic o jakimś przebudzeniu , jakichś ruchach przebudzeniowych, o "ściąganiu" woli Boga na ziemię, o "namaszczonych" uwielbieniach uwielbienia, i o.. różnych innych dziwactwach na których niektórzy ci mówce zarabiają krocie!
  • This commment is unpublished.
   Mateusz · 1 lata temu
   @wierzący Ludwik ani  o lekkiej drodze samozbawienia na bazie interpretacji kilku wesretow z rzekomych listow Pawla (ten nawrocony faryzeusz nie powtorzyl ani jednej nauki Jezusa, przypowiesci aczkolwiek jest znakomitym swiadkiem  potwierdzajacym istnienie i dzialanosc Chrystusa)
   Nie sprezdawal fast fooda zbawienia typu : idz wyznaj mnie publicznie z uzyciem imienia Jezus a zbawienie masz zaklepane.Jezus Syn Bozy tak nie powiedzial tak ani do mlodzienca ani kobiecie cudzoloznej.Tylko przestrzegaj przykazan (10) i nie grzesz wiecej!! wyznanie Jednego Boga, milowanie , swietowanie , nie zabijaj, nie kradnij, nie pozadaj cudzego, czcij rodzicow itd.
  • This commment is unpublished.
   Ktoś · 1 lata temu
   @Mateusz „Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości,”


   Biblia Warszawska
   Towarzystwo Biblijne w Polsce
   Ten materiał może być chroniony prawem autorskim.
  • This commment is unpublished.
   Mateusz · 1 lata temu
   @Ktoś Jezeli Pawel pisze od siebie do zborow ze dla niego cale pismo jest natchnione, a trzyma w reku stary testament i przykladowo ewangelie, to w czym ktosiu masz watpliwosci?
   Pawel nie zatwierdzil swoich prywatnych listow do kanonu Biblii, nie prosil o to , nie apelowal :dodajcie moje listy, nie wiazal ich sznurkiem, zszywka z biblia, nie apelowal o dolaczenie ich.
   Inaczej , czego, ktorej czesci tego stwierdzenia ktosiu nie rozumiesz , ze trzymajac stary testament i prawdopodobnie ewangelie , tenze trzymajacy wypowiada takie slowa ze cale pismo ktore trzyma w reku jest natchnione. On relacjonuje co ma na mysli ale nie swoj list do zboru.
   Pawel nie trzymal biblii i swoich listow wpietych w biblie jako jednosc!!!! nakazujac ze jest to cale pismo
   Proste jak drut i budowa urzadzenia do mlocenia.
   Wiec pisze ktosiu do Ciebie ten list mowiac ze cale pismo jest natchnione (jak Pawel) ale to nie znaczy ze dolaczasz-wpinasz ten list i wraz z nim cytujesz jako jedno dzielo z moim listem do jakiejs hipotetycznej ksiazki.I nie jestem przeciwko Pawlowi poszukujacemu Boga ale nie powtarzajacego zadnej przypowiesci i nauki Jezusa.Tak jak Jezus to nakazal jedenastce wybranych apostolow.
  • This commment is unpublished.
   Ktoś · 1 lata temu
   @Mateusz Czy to nie sam Jezus powiedział  ze użyje Pawła   Do własnych celów aby zaniósł Ewangelie do pogan?
  • This commment is unpublished.
   PrawdaToJezus · 1 lata temu
   @wierzący Ludwik To wszystko jest przygotowanie do przyjęcia antychrysta z oklaskami przez pseudo wierzących.
  • This commment is unpublished.
   Mateusz · 1 lata temu
   @Ktoś w ktorej ewangelii Jezus tak mowi? a zapisujacy ewangelie Mateusz, czy Marek, badz badacz -lekarz Lukasz  gdzie te rzekome slowa Jezusa powtarza?Jezus tych slow nie wypowiedzial w zadnej ewangeli! No i jaka ewangelie/ skoro Pawel NIE powtorzyl zadnej nauki Jezusa!zadnej przypowiesci, cytatu, podobnej tresci ani modlitwy jak 'Ojcze Nasz'.
   On Pawel sam tak twierdzil i sam to sobie zapisal w swoim liscie. A ile mial na to wiarygodnych swiadkow, powtarzajacych spojnie te sama wersje?Nikogo, ot tak twierdzi sobie. To dlaczego w listach nic nie wspomina ze slowem ze glosil Jezusowe przypowiesci i jakie, modlitwe Ojcze nasz, przepis na zbawienie dla mlodzienca; przestrzegaj przykazan, nie grzesz jak do kobiety cudzoloznej..itd.Pawel po prostu jest dodatkowym swiadkiem , nawroconym przesladowca chrzescijan  i szukajacym Boga.Jego listy sa drugorzedne w stosunku do ewangelii i pomocnicze-ladnie brzmialy , glosily chwale Jezusa wiec je dolaczono.Jezeli faktycznie glosil slowo ewangelii poganom to owszem wypelnia to ostatni nakaz Jezusa do jedenastki wybranych apostolow wsrod ktorych Pawla nie bylo.
  • This commment is unpublished.
   Mateusz · 1 lata temu
   @PrawdaToJezus i to co przekazal przez trzy lata nauki wybranym apostolom, czyli glownie przypowiesci, ktore tlumaczyl apostolom, przestrzeganie przykazan, modlitwa Ojcze Nasz., przestrzeganie zeby nie grzeszycwiec powtarzaj na caly swiat te Prawde Jezusa-JEGO NAUKI -slowo Boze przekazane od Boga Synowi!i nie rozwadniaj tej nauki protestancka  regulka publicznego wyznania z imieniem zbawiciela jako dokonane samozbawienieMyslisz ze Jezus zapomnial wspomniec apostolom o tej prostej metodzie samozbawienia mlodziencowi, apostolom, kobiecie cudzoloznej, podczas kazania na gorze z rozmnozeniem chleba?
   pseudo wierzacy to ludzie wyciagajacy z kontekstu dwa wersety z listow Pawla i stawiajacy je nad Slowo Boze przekazane przez Syna Bozego w ewangeliach!polecam kanal 'protestantyzm to ignorancja'
 • This commment is unpublished.
  Rafael Ti · 1 lata temu
  To ciągłe krytykowanie w Polsce ludzi, którzy coś dla Boga robią mnie przeraża. Nie było w Biblii ani jednego doskonałego sługi Bożego oprócz Jednego. Czy nie można komuś dać szansy? Zobaczyć owoce? Błogosławić?
  • This commment is unpublished.
   refleksja · 1 lata temu
   @Rafael Ti owoce widać już dawno - niestety nic dobrego! Zamiast czerpać ze źródła jakim jest Słowo Boże i uczyc się słuchac Ducha Świetego samodzielnie, zaczęto zapraszać ( i dalej ten proceder niestety trwa) różnych głosicieli zza oceanu, niewiadomego pochodzenia samozwańczych niby proroków, wieszczów nowej ery, przebudzeń, czasów ostatecznych, złotych pyłów i piór anielskich, co to niby są zabierani do nieba i spotykają sie z jakims jezusem.. itp itd  A ciemny lud wszystko kupuje i we wszystko wierzy. 

Ostatnie komentarze

"ewangelizator"
Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.