Przytoczono słowa proroka Johna Paula Jacksona do Polski. Chodzi o kryzys imigracyjny (WIDEO)

Przytoczono słowa proroka Johna Paula Jacksona do Polski. Chodzi o kryzys imigracyjny (WIDEO)

sobota, 10 październik 2015 16:13
Edward Ćwierz i John Paul Jackson Edward Ćwierz i John Paul Jackson

Starszy kościoła Wieczernik w Kielcach i znany głos proroczy, Edward Ćwierz, przytoczył słowa, jakie chrześcijański prorok John Paul Jackson wypowiedział do Polski.

Słowa te miały paść z ust amerykańskiego proroka podczas konferencji w naszym kraju w marcu 2011 roku. Do tej pory niewiele o nich jednak mówiono. Jak się okazało, dotyczyły problemu, z którym dziś Polska i cała Europa się zmaga czyli kryzysu migracyjnego:

"Polska ma zaproszenie od Pana, aby być światłem i głosem dla Europy pod warunkiem, że będziemy w stanie stawić opór presji i naciskom Unii w dziedzinie kompromisu moralnego, ale również większej tolerancji wobec muzułmanów.

Media będą podawać zniekształcone wiadomości, które będą mówić, że Polska źle, niesprawiedliwie traktuje muzułmanów i w ten sposób wywierać presję, aby dać muzułmanom więcej miejsca w Polsce."

Ćwierz przypomina, że kilka lat temu to właśnie stojąca dziś na czele rządu Ewa Kopacz (wówczas minister zdrowia) sprzeciwiła się naciskom i nie zgodziła się na zakup szczepionek przeciwko świńskiej grypie, co okazało się później słusznym krokiem.

- Dzisiaj, w tym czasie, to jest jeden z kluczy do tego, jak postąpić. Czasami trzeba przeciwstawić się wszystkim wokół i iść za tym przekonaniem, które w nas jest. Jeżeli mamy być światłem, głosem proroczym w Europie, a to jest częścią naszego powołania, to czasami może się zdarzyć, że będziemy szli pod prąd trendom, modom, sposobowi myślenia - wskazał.

Jednocześnie Ćwierz przypomina, że chrześcijanie "nie walczą z krwią i z ciałem, a z tymi mocami i zwierzchnościami, które próbują ustanowić swoje królestwo".

- W ten sposób obronimy naszą tożsamość jako narodu chrześcijańskiego - podkreślił.

Starszy kościoła "Wieczernik" nie ma wątpliwości, że w fali uchodźców znajdują się także terroryści.

- Dlatego nasza chęć pomocy tym biednym ludziom nie może być ślepa ani naiwna, ale nasz Bóg może z największego terrorysty uczynić największego apostoła, misjonarza dobrej nowiny ewangelii - zauważył.

Jego zdaniem, ważne jest, by modlić się za rządzących, ale również pilnować swojego serca i nie nienawidzić imigrantów.

- Jeżeli jest w tobie lęk czy nienawiść, gniew, rodzaj pogardy dla ludzi, którzy są z Bliskiego Wschodu, to jest to czas, żeby z tego pokutować, przeprosić za to Boga - podkreślił.

Przypomniał, że Bóg kocha zarówno chrześcijan, jak i muzułmanów, buddystów czy hinduistów.

Pomodlił się także, by uchodźcy, którzy przybywają do Europy, poznali Jezusa Chrystusa i nawrócili się. Modlił się również za przywódców w Polsce, a także europejskich polityków - Angelę Merkel, Viktora Orbana i przywódców Mołdawii i Grecji.

Wideo z tym wystąpieniem Edwarda Ćwierza obejrzysz poniżej. Zamieszczamy również inne proroctwo Johna Paula Jacksona, również częściowo odnoszące się do Polski, które ten amerykański prorok wypowiedział na początku 2012 roku.

John Paul Jackson był znany na całym świecie. Odwiedził wiele krajów, w tym Polskę. Zmarł w lutym tego roku w wieku 64 lat.

Zobacz także: Zwierzchnicy polskich Kościołów ewangelicznych wydali oświadczenie ws. stosunku do imigrantów

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

ale z was pokurwieni fanatycy, jan pawel drugi to pedofil i sluga szatana, morderca dzieciecych usmiechow, a autorowi jebie z dupy hujem nie mytym
@MBRozumiem, że twój wujek powstał z grobu po trzech dniach i teraz musisz oddać cały spadek . Ludzie powinni być więc pochowani z telefonem komórkowym, żeby ...
"Przeciwko starszemu skargi nie przyjmuj, chyba że jest ona oparta na zeznaniu dwu lub trzech świadków"
To, że ktoś jest oskarżony jeszcze nie oznacza, że jest ...
@ortodox Tak jest gdy szuka się autorytetu u ludzi, bo ten od Boga nie wystarcza...
A co na to prorok Ryszard Krzywy?
@JoannaZnajdź kochanka. Z twego już nic nie będzie 
@TemperamentnaZnajdź kochanka. Od niego sexu już nie będzie. 

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.