Warszawa

17°C

  Kenneth Copeland: "słowo od Pana" na rok 2018

  Kenneth Copeland: "słowo od Pana" na rok 2018

  piątek, 29 grudzień 2017 19:31
  Kenneth Copeland (po lewej) Kenneth Copeland (po lewej) fot. YouTube/Kenneth Copeland Ministries

  Popularny kaznodzieja Kenneth Copeland oświadczył, że usłyszał słowo od Pana na rok 2018.

  To zdarzenie miało miejsce 3 listopada.

  - Byliśmy w domu i Cindy (żona Kennetha Copelanda) pokazywała nam kalendarz na rok 2018. Patrzyliśmy na te ładne obrazki, piękny kalendarz. Zatrzymałem się i spojrzałem, a Pan powiedział - i to nie było słyszalne - "rok 2018 to rok Ducha Świętego i ognia" - wyjaśnił kaznodzieja.

  Copeland zacytował następnie Ewangelię Łukasza 3,16: "Jan odpowiedział wszystkim, mówiąc: Ja chrzczę was wodą, lecz przychodzi mocniejszy ode mnie, któremu nie jestem godzien rozwiązać rzemyka u sandałów jego; On was chrzcić będzie Duchem Świętym i ogniem."

  - Pan powiedział mi: "wielka 18 na rok 2018 - 9 owoców Ducha i 9 darów Ducha". One nie tylko przychodzą, ale już tu są. Chwała Bogu - dodał.

  Według niego, szykują się "duchowe eksplozje", zwłaszcza w sferze "świętości i oczyszczenia".

  Jak też czytamy w Łukasza 3,17 "w ręku Jego jest wiejadło, by oczyścić klepisko swoje i zebrać pszenicę do spichlerza swego, lecz plewy spali w ogniu nieugaszonym".

  - Nie da się ugasić tego ognia. A co to są plewy? To kijki, ciernie, siano i inne rzeczy. Zostają tylko śmieci. A ja chcę się pozbyć wszystkich śmieci z mojego życia - podkreślił.

  Przypomniał biblijne słowa o tym, że Bóg będzie sądził przez ogień.

  - Pewnego dnia zawołałem: "nie chcę czekać aż do sądu. Zapalmy ten ogień już teraz! Chcę, żeby on płonął teraz! Chcę spalić to całe siano i ciernie. Nie chcę już tego. Nie chcę, by cokolwiek stanęło na drodze namaszczeniu Bożemu w moim życiu. Nie chcę niczego, co by przeszkadzało owocowi czy darom Ducha - zaznaczył.

  Kenneth Copeland jest mówcą nauczającym przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, ale podróżującym także do innych krajów. Jest autorem chrześcijańskich książek i prowadzącym programów telewizyjnych.

  Wideo, na którym Kenneth Copeland przedstawia to proroctwo, poniżej (w jęz. angielskim).

  Uwaga. Artykuł ma charakter informacyjny i nie musi odzwierciedlać poglądów redakcji.

  Zobacz także: Charyzmatyczka Maria Vadia o proroctwach. Specjalnie dla ChnNews.pl (WIDEO)

  REKLAMA

   

   

  Dodaj komentarz

  Please publish modules in offcanvas position.