Kolejne proroctwa o koronawirusie

Kolejne proroctwa o koronawirusie

wtorek, 17 marzec 2020 17:20
Kolejne proroctwa o koronawirusie fot. Pixabay.com

Koronawirus nie przestaje się rozprzestrzeniać, zakażać i zabijać kolejne osoby. Podczas gdy wielu zadaje sobie pytanie, jak długo ta pandemia potrwa, dowiadujemy się o kolejnych proroctwach na jej temat.

Według nich, zbliża się ona do końca.

"Pan pokazał mi koniec koronawirusa. Prąd zmienia się teraz!" - napisał przed tygodniem chrześcijański prorok, kaznodzieja i autor książek Shawn Bolz cytowany nieraz także przez świeckie media takie jak Fox News.

Dodał, że Bóg "odpowiada na modlitwy i wołanie narodów i stawia koniec w polu widzenia".

"Wyolbrzymiony strach oparty na taktyce przeciwnika i pewnych mediów z powodów politycznych się kończy. Przeciwnik stara się zakłócić i skraść kilka równie ważnych celów i spraw poprzez zdominowanie eteru przez spiskek i strach. Nawet teraz wychodzi kilka szczepionek, jak również wirus sam naturalnie wymiera. Pan mówi: "usuwam to zagrożenie". W krótkim czasie zaczniemy czuć, że ekstremalne zagrożenie należy do przeszłości" - stwierdził.

Inny chrześcijański prorok Chuck Pierce oświadczył, że Bóg powiedział mu coś podobnego.

W 2019 roku Pierce przepowiadał, że "narody ogarnie zamęt aż do Wielkanocy", a więc do 8-12 kwietnia.

Z kolei 26 stycznia przekazał prorocze słowo, iż "wielka inwazja w rodzaju plagi podda nas testowi do Paschy".

Znana prorokini Cindy Jacobs przekazała podobne proroctwo Pierce'owi 3 stycznia. Dotyczyło ono pierwszych trzech miesięcy roku. Powiedziała mu, żeby był ostrożny, jeśli chodzi o to, jak będzie podróżował.

Tymczasem, jak wiadomo, to kontakt z ludźmi może spowodować zarażenie się wirusem. Z tego powodu wiele lotów jest obecnie odwoływanych.

- Przekazała, że Pan mówił, że potrzebuję odpoczynku, ale rozpoznała też napomnienie, bym był uważny, jeśli chodzi o moje podróże w pierwszych trzech miesiącach 2020 roku. Dlatego zadbałem o to, bym w tym czasie miał więcej czasu na odpoczynek i pisanie. Wstrzymałem też większość z międzynarodowych podróży podczas tych miesięcy - oznajmił Pierce.

Wezwał do modlitwy w związku z szerzeniem się wirusa, nie tylko by został powstrzymany. Zaapelował również o modlitwę przeciwko demonom strachu, które atakują narody.

Jak informowaliśmy wcześniej, głos w sprawie koronawirusa zabrał także nigeryjski kaznodzieja T.B. Joshua. Przewiduje on, że zły czas związany z koronawirusem zakończy się do końca marca. 

"Modlimy się na kolanach. Hałas koronawirusa zostanie uciszony przed końcem tego miesiąca - marca 2020 roku" - oznajmił.

Liczba osób zakażonych koronawirusem Covid-19 na świecie przekroczyła niedawno 180 tysięcy, a liczba zgonów z nim związanych 7 tysięcy.

Na podstawie: Charisma News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ameryka upada. Ale przede wszystkim duchowo. Widzieliście ten film o Bennym Hinnie?: https://youtu.be/d-kIsQ3QKGE?si=sgCqW8o9I6VLtKwx
Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.