Kolejne proroctwa o koronawirusie

Kolejne proroctwa o koronawirusie

wtorek, 17 marzec 2020 17:20
Kolejne proroctwa o koronawirusie fot. Pixabay.com

Koronawirus nie przestaje się rozprzestrzeniać, zakażać i zabijać kolejne osoby. Podczas gdy wielu zadaje sobie pytanie, jak długo ta pandemia potrwa, dowiadujemy się o kolejnych proroctwach na jej temat.

Według nich, zbliża się ona do końca.

"Pan pokazał mi koniec koronawirusa. Prąd zmienia się teraz!" - napisał przed tygodniem chrześcijański prorok, kaznodzieja i autor książek Shawn Bolz cytowany nieraz także przez świeckie media takie jak Fox News.

Dodał, że Bóg "odpowiada na modlitwy i wołanie narodów i stawia koniec w polu widzenia".

"Wyolbrzymiony strach oparty na taktyce przeciwnika i pewnych mediów z powodów politycznych się kończy. Przeciwnik stara się zakłócić i skraść kilka równie ważnych celów i spraw poprzez zdominowanie eteru przez spiskek i strach. Nawet teraz wychodzi kilka szczepionek, jak również wirus sam naturalnie wymiera. Pan mówi: "usuwam to zagrożenie". W krótkim czasie zaczniemy czuć, że ekstremalne zagrożenie należy do przeszłości" - stwierdził.

Inny chrześcijański prorok Chuck Pierce oświadczył, że Bóg powiedział mu coś podobnego.

W 2019 roku Pierce przepowiadał, że "narody ogarnie zamęt aż do Wielkanocy", a więc do 8-12 kwietnia.

Z kolei 26 stycznia przekazał prorocze słowo, iż "wielka inwazja w rodzaju plagi podda nas testowi do Paschy".

Znana prorokini Cindy Jacobs przekazała podobne proroctwo Pierce'owi 3 stycznia. Dotyczyło ono pierwszych trzech miesięcy roku. Powiedziała mu, żeby był ostrożny, jeśli chodzi o to, jak będzie podróżował.

Tymczasem, jak wiadomo, to kontakt z ludźmi może spowodować zarażenie się wirusem. Z tego powodu wiele lotów jest obecnie odwoływanych.

- Przekazała, że Pan mówił, że potrzebuję odpoczynku, ale rozpoznała też napomnienie, bym był uważny, jeśli chodzi o moje podróże w pierwszych trzech miesiącach 2020 roku. Dlatego zadbałem o to, bym w tym czasie miał więcej czasu na odpoczynek i pisanie. Wstrzymałem też większość z międzynarodowych podróży podczas tych miesięcy - oznajmił Pierce.

Wezwał do modlitwy w związku z szerzeniem się wirusa, nie tylko by został powstrzymany. Zaapelował również o modlitwę przeciwko demonom strachu, które atakują narody.

Jak informowaliśmy wcześniej, głos w sprawie koronawirusa zabrał także nigeryjski kaznodzieja T.B. Joshua. Przewiduje on, że zły czas związany z koronawirusem zakończy się do końca marca. 

"Modlimy się na kolanach. Hałas koronawirusa zostanie uciszony przed końcem tego miesiąca - marca 2020 roku" - oznajmił.

Liczba osób zakażonych koronawirusem Covid-19 na świecie przekroczyła niedawno 180 tysięcy, a liczba zgonów z nim związanych 7 tysięcy.

Na podstawie: Charisma News

Reklama

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@JoannaZnajdź kochanka. Z twego już nic nie będzie 
@TemperamentnaZnajdź kochanka. Od niego sexu już nie będzie. 
@nie rozumiemCzłowiek, już skrzywdzony przez sposób w jaki "dano mu życie" ma być z tego powodu zabity?  Zabić dziecko, bo "ojciec" to przestępca? Takie uzasadnienie decyzji o odebraniu ...
@Artur Są filmy jak to Rosjanie strzelają w plecy ....
@Gitara2) (ciąg dalszy poprzedniego komentarza)
... Strzeżcie więc pilnie swoich dusz, gdyż nie widzieliście żadnej postaci w dniu, w którym PAN przemówił do was na ...
@Gitara1) "Nie zapominaj o dniu, w którym stałeś przed PANEM, swoim Bogiem, na Horebie, gdy PAN powiedział do mnie: Zgromadź mi lud, abym im przekazał ...
@ArturŻadni Niemcy, tylko USA, UK i prawdopodobnie Izrael, bo od czasu przewrotu: Jaceniuk, Poroszenko, Zelensky - wszyscy oni i wielu innych na wysokich stołkach w ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.