Warszawa

4°C

  Franklin Graham zgromił amerykańskich kongresmenów

  Franklin Graham zgromił amerykańskich kongresmenów

  czwartek, 06 sierpień 2015 14:56
  Franklin Graham Franklin Graham ethic-speak.com

  Ewangelista Franklin Graham nie przebiera w słowach. Ostro upomniał kongresmenów w sprawie, która wstrząsnęła Ameryką.

  Syn słynnego kaznodziei Billy'ego Grahama odniósł się do głosowania senatu USA, który nie odebrał dotacji z budżetu (rocznie ponad 500 mln dolarów) aborcyjnej organizacji Planned Parenthood. Głosowanie odbyło się w związku z upublicznionymi nagraniami zrobionymi ukrytą kamerą, na których widać, że pracownicy PP są gotowi do handlu organami zabitych dzieci. Mówią na nich, które rodzaje tkanek są najbardziej poszukiwane i dyskutują na temat cen (Więcej szczegółów TUTAJ)

  Decyzja senatu jest tym bardziej szokująca, że większość posiadają w nim teoretycznie bardziej konserwatywni republikanie.

  Po głosowaniu Franklin Graham na swoim fanpage'u na Facebooku, który ma ponad 2 mln fanów, napisał do kongresmenów:

  "Już dawno zgubiliście swój moralny kompas! Otwarcie popieracie aborcję - mordowanie dzieci w łonach ich matek. A teraz przez wspieranie Planned Parenthood udzielacie wsparcia również rozczłonkowywaniu i sprzedaży części ciał dzieci. Niech wstydzi się każdy kongresmen, który nie poparł odebrania dotacji Planned Parenthood. Pewnego dnia staniecie przed Bogiem, a krew tych niewinnych dzieci będzie wołać o sprawiedliwość".

  Na szczęście, nie wszyscy są tak bezduszni jak kongresmeni. Decyzję o odebraniu funduszy PP podjęły już stany Luizjana i New Hampshire. W sumie 10 stanów wszczęło dochodzenie w tej sprawie.

  Poniżej najnowsze wideo nagrane ukrytą kamerą. Widać na nim, jak pracownicy Planned Parenthood pokazują antyaborcyjnym działaczom podszywającym się pod potencjalnych klientów części ciał abortowanych dzieci.

  Ostrzegamy - fragmenty nagrania są drastyczne.

  Chcesz więcej informacji od ChnNews.pl?

   

  Please publish modules in offcanvas position.