"Aborcyjny Dream Team" ćwiczy zabijanie dzieci w późnej ciąży

"Aborcyjny Dream Team" ćwiczy zabijanie dzieci w późnej ciąży

piątek, 27 październik 2023 17:32
"Aborcyjny Dream Team" ćwiczy zabijanie dzieci w późnej ciąży fot. X.com/Aborcyjny Dream Team

"Aborcyjny Dream Team" - radykalna organizacja działająca na rzecz zabijania dzieci nienarodzonych nasila swoje działania. Jej członkinie pochwaliły się ćwiczeniem tego haniebnego procederu odnośnie dzieci nienarodzonych w końcówce drugiego i trzeciego trymestru ciąży.

Aktywistki swoje wstrząsające opisy i zdjęcia opublikowały w mediach społecznościowych.

"Zaraz zaczynamy szkolenie z aborcji próżniowej czyli manual vacuum aspiration - coś, o czym polscy lekarze nie mają pojęcia" - napisały prosto z konferencji "ginekologiczno-położnicznej" w Paryżu, na której poruszany był ten temat.

Na szczęście ich działalność budzi w wielu środowiskach sprzeciw. Wśród osób zajmujących stanowcze stanowisko w tej sprawie jest Klaudia Domagała - reprezentantka Konfederacji, inicjatorka parlamentarnego zespołu ds. opieki okołoporodowej.

Podkreśla ona, że tego rodzaju działania są nie tylko "obrzydliwe i nieludzkie", ale także sprzeczne z podstawowymi wolnościami i prawem człowieka do życia.

"Odrzućmy prymitywne lewicowe zacofanie uznające, że jak dziecko jest w brzuchu matki, to nie jest to człowiek, bo przecież go nie widać. Niewiarygodne, że ktoś w 2023 roku jeszcze tak uważa" - wyraziła oburzenie.

Zaalarmowała, że tego typu proaborcyjne organizacje roszczą sobie prawo do reprezentowania i mówienia w imieniu wszystkich kobiet. Tymczasem nie mają do tego prawa.

Zaapelowała: "Nie bój się mówić głośno, że jesteś prolife".

"Aborcyjny Dream Team" liczy, że nowe rozdanie w polityce umożliwi liberalizację prawa aborcyjnego. To właśnie popiera Lewica, a także Koalicja Obywatelska. Jej lider Donald Tusk jeszcze przed wyborami uwarunkował obecność na listach ugrupowania poparciem dla aborcji.

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.