"Aborcyjny Dream Team" ćwiczy zabijanie dzieci w późnej ciąży

"Aborcyjny Dream Team" ćwiczy zabijanie dzieci w późnej ciąży

piątek, 27 październik 2023 17:32
"Aborcyjny Dream Team" ćwiczy zabijanie dzieci w późnej ciąży fot. X.com/Aborcyjny Dream Team

"Aborcyjny Dream Team" - radykalna organizacja działająca na rzecz zabijania dzieci nienarodzonych nasila swoje działania. Jej członkinie pochwaliły się ćwiczeniem tego haniebnego procederu odnośnie dzieci nienarodzonych w końcówce drugiego i trzeciego trymestru ciąży.

Aktywistki swoje wstrząsające opisy i zdjęcia opublikowały w mediach społecznościowych.

"Zaraz zaczynamy szkolenie z aborcji próżniowej czyli manual vacuum aspiration - coś, o czym polscy lekarze nie mają pojęcia" - napisały prosto z konferencji "ginekologiczno-położnicznej" w Paryżu, na której poruszany był ten temat.

Na szczęście ich działalność budzi w wielu środowiskach sprzeciw. Wśród osób zajmujących stanowcze stanowisko w tej sprawie jest Klaudia Domagała - reprezentantka Konfederacji, inicjatorka parlamentarnego zespołu ds. opieki okołoporodowej.

Podkreśla ona, że tego rodzaju działania są nie tylko "obrzydliwe i nieludzkie", ale także sprzeczne z podstawowymi wolnościami i prawem człowieka do życia.

"Odrzućmy prymitywne lewicowe zacofanie uznające, że jak dziecko jest w brzuchu matki, to nie jest to człowiek, bo przecież go nie widać. Niewiarygodne, że ktoś w 2023 roku jeszcze tak uważa" - wyraziła oburzenie.

Zaalarmowała, że tego typu proaborcyjne organizacje roszczą sobie prawo do reprezentowania i mówienia w imieniu wszystkich kobiet. Tymczasem nie mają do tego prawa.

Zaapelowała: "Nie bój się mówić głośno, że jesteś prolife".

Reklama

"Aborcyjny Dream Team" liczy, że nowe rozdanie w polityce umożliwi liberalizację prawa aborcyjnego. To właśnie popiera Lewica, a także Koalicja Obywatelska. Jej lider Donald Tusk jeszcze przed wyborami uwarunkował obecność na listach ugrupowania poparciem dla aborcji.

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

A co na to prorok Ryszard Krzywy?
@JoannaZnajdź kochanka. Z twego już nic nie będzie 
@TemperamentnaZnajdź kochanka. Od niego sexu już nie będzie. 
@nie rozumiemCzłowiek, już skrzywdzony przez sposób w jaki "dano mu życie" ma być z tego powodu zabity?  Zabić dziecko, bo "ojciec" to przestępca? Takie uzasadnienie decyzji o odebraniu ...
@Artur Są filmy jak to Rosjanie strzelają w plecy ....
@Gitara2) (ciąg dalszy poprzedniego komentarza)
... Strzeżcie więc pilnie swoich dusz, gdyż nie widzieliście żadnej postaci w dniu, w którym PAN przemówił do was na ...
@Gitara1) "Nie zapominaj o dniu, w którym stałeś przed PANEM, swoim Bogiem, na Horebie, gdy PAN powiedział do mnie: Zgromadź mi lud, abym im przekazał ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.