Torben Sondergaard pisze zza krat

Torben Sondergaard pisze zza krat

wtorek, 26 lipiec 2022 15:27
Torben Sondergaard Torben Sondergaard fot. Na Poddaszu

26 dni w więzieniu było naprawdę trudnych, pięknych i zmieniających życie - pisze w mediach społecznościowych duński ewangelista Torben Sondergaard.

Został on aresztowany w związku z podejrzeniem o przemyt broni z Meksyku do Stanów Zjednoczonych.

Po zatrzymaniu 45-letni kaznodzieja pisał:

"Zostałem zaproszony do Biura Bezpieczeństwa Krajowego, którego przedstawiciele chcieli porozmawiać o mojej sprawie azylowej. Trzy lata temu w Danii zostałem oskarżony o wiele rzeczy, których nie zrobiłem i ostatecznie uciekłem do Ameryki, starając się o azyl. Okazało się jednak, że tak naprawdę powiadomili mnie, że przemycałem broń z Meksyku do USA. Byłem zszokowany".

Sondergaard tłumaczy, że przebywał w Kalifornii razem z żoną i dziećmi po tym, jak skończyli zajęcia w ramach szkoły biblijnej prowadzonej po obu stronach granicy z Meksykiem.

"Wielu naszych pomocników odbywało podróż z Meksyku do Ameryki kilka razy w tygodniu, ale nikt z nich nie przemycał broni. Ja osobiście również nigdy nie miałem nic wspólnego z przemytem broni. Nic o przemycie nie wiem" - podkreślił stanowczo.

Jak opisał, w momencie zatrzymania funkcjonariusze przypchnęli go do ściany i skuli w kajdanki. Najpierw trafił do izolacji, gdzie przebywał przez 10 dni.

Wczoraj Duńczyk był za kratami już 26. dzień. Jak napisał, te dni były dla niego "trudne", ale również "piękne i zmieniające życie".

"Ostatnie 26 dni było dla mnie czasem wstrząsu i rozpaczy, ale mogę również zaświadczyć o tym, że Bóg wie, co robi i naprawdę tego potrzebowałem! Potrzebowałem być zamknięty z Nim, z dala od mojego iphone'a, Internetu i wszystkiego, co tak łatwo odbiera nam czas i koncentrację. Potrzebowałem tego czasu. Potrzebowałem, by pewne rzeczy zostały odcięte w moim życiu" - oświadczył.

Przyznał, że najtrudniejsza jest dla niego obecnie rozłąka z żoną.

"Naprawdę za nią tęsknię. Jesteśmy małżeństwem od 25 lat i nigdy nie doświadczyliśmy tak długiej rozłąki. Jesteśmy jednością. Tęsknię także za resztą rodziny i za wami wszystkimi" - oznajmił.

Sondergaard podkreśla, że jest ofiarą fałszywego oskarżenia i jest prześladowany.

"To dzieje się naprawdę! Przeżywamy Dzieje Apostolskie! I możemy prawdziwie chwalić Jezusa w więzieniu! Możemy się cieszyć pośród ucisku, ponieważ Bóg w nas pracuje i doskonali naszą wiarę! Możemy się cieszyć, ponieważ zaszczytem jest być fałszywie prześladowanym za imię naszego Pana Jezusa Chrystusa" - napisał.

Kaznodzieja podkreślił, że Bóg panuje nad wszystkim, co się dzieje i módli się, by Pan dokończył dzieła, które rozpoczął w jego życiu.

Podzielił się także informacją, że pobyt za kratami stał się dla niego okazją do dzielenia się ewangelią. Podzielił się nią z jednym ze współwięźniów, który później został wypuszczony na wolność.

Prawnik duńskiego kaznodziei podejmuje działania, które mają na celu zwolnienie go z więzienia. Sondergaard prosi wierzących o wsparcie modlitewne.

Na podstawie: Facebook/Torben Sondergaard, CBN News

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Ostatnie komentarze

Ameryka upada. Ale przede wszystkim duchowo. Widzieliście ten film o Bennym Hinnie?: https://youtu.be/d-kIsQ3QKGE?si=sgCqW8o9I6VLtKwx
Chodził do kościoła , ale się nie zaciągał, no ale jak już w końcu przyszedł, to trafił na list biskupa do wiernych. List mu nie ...
Koledzy, kazdy pseudo prorok musi miec na chleb...i to wszystko wyjasnia. Ci ludzi zeruja na niewiedzy biblijnej wierzacych. Guru to w Indiach a nie w ...
Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.