Warszawa

0°C

  Festiwal Nadziei z Franklinem Grahamem odbędzie się tuż u granic Polski

  Festiwal Nadziei z Franklinem Grahamem odbędzie się tuż u granic Polski

  sobota, 15 listopad 2014 10:59
  Franklin Graham Franklin Graham fot. internationalchristianherald.com

  Festiwal Nadziei był już w Warszawie. Teraz odbędzie się w...

  20 czerwca przyszłego roku syn słynnego ewangelisty Billy'ego Grahama, Franklin, przyjedzie do Lwowa odległego zaledwie o około 80 km od przejścia granicznego w Medyce. Festiwal z jego udziałem odbędzie się na stadionie Arena Lwów. Organizatorzy spodziewają się, że na obiekcie zgromadzi się 35 tys. osób.

  W ramach festiwalu zaplanowano bogaty program muzyczny z udziałem znanych na całym świecie wykonawców, a także chrześcijańskich zespołów z Ukrainy.

  "Niesamowita atmosfera, muzycy wirtuozi, poruszające świadectwa, natchnione głoszenie Słowa Bożego. To wszystko i wiele więcej będzie na festiwalu" - obiecują organizatorzy.

  Jak podkreślają, celem Festiwalu Nadziei jest przy wsparciu maksymalnej liczby chrześcijan "podzielić się ze wszystkimi mieszkańcami Ukrainy, niezależnie od wieku, narodowości, statusu społecznego, wyznania i poglądów politycznych, nowiną nadziei opartą na chrześcijańskich wartościach".

  Pierwszy Festiwal Nadziei na Ukrainie z udziałem Franklina Grahama odbył się na Stadionie Olimpijskim w Kijowie w 2007 roku.

  W Warszawie zorganizowano go na stadionie Pepsi Arena w czerwcu obecnego roku.

  Czytaj także: Oto co media mówiły o Marszu dla Jezusa i Festiwalu Nadziei (WIDEO)

  Udostępnij


  Opracowanie: ChnNews.pl
  Źródło: invictory.com

  Please publish modules in offcanvas position.