Wielka ewangelizacja uliczna w Barcelonie!

Wielka ewangelizacja uliczna w Barcelonie!

środa, 26 lipiec 2023 10:49
ewangelizacja w Barcelonie ewangelizacja w Barcelonie fot. ProtestanteDigital.com

Po trzydniowej ewangelizacji ulicznej w Barcelonie tysiące ludzi wzięły udział w kończącym ją wydarzeniu "Barcelono, Jezus Cię kocha".

Akcja odbyła się przy wsparciu kościołów ewangeilicznych działających w Katalonii, a także hiszpańskich i międzynarodowych służb misyjnych.

Zwieńczyło ją wydarzenie w Porcie Olimpijskim z udziałem 5 tysięcy ludzi, podczas którego wybrzmiało uwielbienie i świadectwa. Odczytano też manifest.

"Do tej pory byliśmy w mieście niewidzialnym kościołem, ale podjęliśmy decyzję, że stanie się on zauważalny" - napisano.

- To było wielkie zmaganie, ale także wspaniałe zwycięstwo - powiedział o wydarzeniu Miguel Leal - jeden z pastorów-organizatorów.

Wśród uczestników byli też politycy.

Wierzący pomodlili się za miasto i jego władze. Wielu uczestników we wspaniałej atmosferze chwaliło Boga do późnych godzin wieczornych.

W trakcie poprzednich dwóch dni odbyło się ewangelizacyjne szkolenie z udziałem ponad pół tysiąca osób. Wieczorami grupy chrześcijan wychodziły na ulice Barcelony, by dzielić się Dobrą Nowiną o zbawieniu w Jezusie.

Reklama

- W większości byli to ludzie młodzi. Głosili ewangelię Chrystusa, składali świadectwa - powiedział pastor Leal.

Na podstawie: Evangelical Focus

Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

@Nataszazgadzsm się z tym co napisałaś 
bardzo naciągany artykuł , wprowadzający czytelników w błąd
jeszcze ktoś się na tych szarlatanów nabiera u nas?
Przesluchajcie tego wywiadu bez emocji, jakosc wypowiedzi Putina, wszystko jest klarowne i wywarzone, caly ten konflikt zostal sprowokowany przez Zachod i jest podtrzymywany przez Zachod. ...
@Tadzik Coś podobnego.Katolik jest zawsze drugiej kategorii i oczywiście ulomny w mysleniu,czytaniu Biblii i we wszystkim,co sie tyczy zakonu.Ale jak nietrudno zauwazyc, ma w sobie mniej ...
@YvonnKtos bil pokłony przed tym pomnikiem?Bo jakos nie słyszałem?Czy polski naród  wg co poniektorych jest ulomny?Podobizny czegokolwiek ,a nie kogokolwiek.Wszystko moze byc bałwanem,a dlaczego ma ...
@AnonimCzynienie sobie wizerunku rzekomo na obraz Boga, jest przez Boga zabronione, między innymi po to,  by człowiek nie wpadł czasem na pomysł, by się przed ...

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.