Warszawa: głosił ewangelię przez mikrofon przy przejściu dla pieszych (WIDEO)

Warszawa: głosił ewangelię przez mikrofon przy przejściu dla pieszych (WIDEO)

sobota, 05 kwiecień 2014 14:38
Artur Ceroński głosi ewangelię Artur Ceroński głosi ewangelię fot. YouTube

Zawołaj dzisiaj do Jezusa! - takie słowa słyszeli piesi przy Pałacu Kultury w Warszawie.

Ewangelizacyjną determinacją wykazał się Artur Ceroński - były gangster, a obecnie płomienny kaznodzieja. Każdy, kto przechodził przez przejście dla pieszych przy Dworcu Centralnym, obowiązkowo musiał usłyszeć o Jezusie.

Wideo z głoszenia Artura Cerońskiego obejrzysz poniżej.

Udostępnij

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 kwiecień 2015 11:44
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Wygląda na to, że pastor zapomniał , że , zanim Bóg powołał go do służby także od tysiącleci działał Duch Święty w wiernych Kościoła Chrystusa, ...
A tu następne rewelacje na temat Clarka i jego poglądów - oczywiście fałszywych i zwodniczych. Przerażające, że nasi rodzimi "przywódcy" tak ochoczo i bezkrytycznie zapraszali ...
Ciąg dalszy ujawniania zgorszeń, obrzydliwości i fałszywców, którzy niestety zasiali kłamstwa w głowach Polskich chrześcijan i nieststy te kłamstwa już nawet wydały owoce. Warto jednak ...
jak można podawać rękę tej gn*dzie lukaszence?! 
Nie istnieje tekst w Nowym Testamencie mówiący "Po śmierci apostołów będzie tylko Biblia jako jedyne żródlo wiary".🤷‍♂️
Brawo,Pan Ziobro!

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.