Modli się za ludzi na ulicy i są uzdrawiani. Teraz przyjedzie do Polski! (WIDEO)

Modli się za ludzi na ulicy i są uzdrawiani. Teraz przyjedzie do Polski! (WIDEO)

poniedziałek, 02 luty 2015 15:06
Daniel Chand modli się na ulicy Daniel Chand modli się na ulicy fot. Daniel Chand/YouTube

Bóg używa go w cudowny sposób. Ludzie są uzdrawiani prosto na ulicy czy w centrach handlowych. Nietypowe?

Mowa o młodym ewangeliście z Wielkiej Brytanii - Danielu Chandzie. Piszemy o nim nie po raz pierwszy. Chand już w marcu przyjedzie do Polski! Został zaproszony przez Kościół Boży w Rudzie Śląskiej.

Daniel przed swoim nawróceniem wiódł zwariowane życie pełne uzależnień, przemocy i negatywizmu. Raz trafił nawet do aresztu. Jezusa przyjął w 2012 roku. On stał się dla niego realny. Został jego najlepszym przyjacielem. Życie boksera-amatora i studenta z Londynu zmieniło kierunek. Jak mówi Daniel, wcześniej "boksował w ringu, a teraz uderza w choroby i demony".

"To miłość Boża skłoniła Daniela, by modlił się za ludzi na ulicach, tak jak czynił Jezus. Zaczął widzieć uzdrowienia w centrach handlowych, kościołach, szpitalach. Wychodzi na ulice Londynu, prowadząc ludzi, by doświadczyli niesamowitej relacji z Bogiem" - czytamy na stronie jego służby.

Oto wideo:

W 2013 roku Chand zapisał się do szkoły ewangelizacji słynnego kaznodziei Reinharda Bonnke. Jak czytamy, "tam jeszcze bardziej zrozumiał moc Bożej miłości. Niedługo potem ludzie zaczęli zapalać się dla Boga w kościołach, podczas różnych wydarzeń i na co dzień."

Daniel podkreśla, że nie jest "jakimś religijnym kaznodzieją", ale zwykłym człowiekiem, który "doświadczył doskonałej miłości Jezusa".

Jest autorem książki "Walking Like Jesus" (Chodź jak Jezus). Podróżuje i zachęca chrześcijan, by chodzili w miłości i mocy. W służbie wspiera go żona - Tanya.

Daniel Chand będzie w Rudzie Śląskiej w dn. 14 i 15 marca. Konferencja odbędzie się w Kościele Bożym przy pl. Chopina 3. Co ważne, pierwszego dnia konferencji planowane jest wspólne wyjście na miasto i ewangelizacja! Można więc spodziewać się, że będzie można nie tylko obserwować uzdrowienia, ale i samemu stać się kanałem mocy Bożej dla ludzi, którzy nigdy wcześniej jej nie doświadczyli.

"Jeśli pragniesz rozwoju w służbie ewangelizacyjnej, to weekend 14-15 marca jest dla Ciebie. Poświęć ten czas na zdobycie nie tylko wiedzy, ale także na zastosowanie jej w praktyce! Doświadcz mocy Bożej w czasie twojego głoszenia innym ludziom" - zachęcają organizatorzy.

Wstęp na konferencję jest wolny.

Plan konferencji:

Sobota 14.03:

9:00 uwielbienie
9:30 - 10:30 - 1 sesja
10:40 - 11:40 - 2 sesja
12:00 - 15:00 - wspólne wyjście na miasto - ewangelizacja
18:00 - spotkanie: Ogień miłości i cuda - Polska

Niedziela 15.03:

11:00 - spotkanie

Aby zarejestrować się na konferencję, kliknij TUTAJ

nr tel. organizatora: 509 055 653, 509 510 921

e-mail: biuro@e-kosciol.org

Ostatnio zmieniany środa, 11 luty 2015 11:03
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Czy komukolwiek z Was śnił się dinozaur? Skoro ludzie żyli razem z dinozaurami, to powinny one pokazywać się w snach. A tak poza tym wszelkie ...
@LysyTo nie przekresla przeslania Chrystusa-Boga i Czlowieka na chwilę,by poprzez człowiecze cierpienie być bliżej ludzi,zostać zrozumianym  i wskazać,iz tu na Ziemi jest etap,a Wszechświat nie ...
Trochę mała ta fala. Żadnej piany z niej nie będzie.Musicie się bardziej postarać żeby wywołać kolejną psychozę.
@ElaEla, czy ty w tej chasbarze to tak dla korzyści  czy z przekonania(głupoty)?
bluźnierczy allah-azathoth i jego kacerski prorok muhammad-alhazred, ich dzieła to koran-azif
@Urlyk kult św Ulric-a jest lepszy jak to całe Bergoglio

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.