Komentarze po konferencji z Toddem Whitem w Warszawie. A on zaprasza na kolejne spotkanie (WIDEO)

Komentarze po konferencji z Toddem Whitem w Warszawie. A on zaprasza na kolejne spotkanie (WIDEO)

poniedziałek, 13 kwiecień 2015 10:12
konferencja z Toddem Whitem konferencja z Toddem Whitem fot. Monika Górska/Facebook

W Warszawie odbyła się konferencja z amerykańskim ewangelistą Toddem Whitem. Są reakcje, a to nie koniec!

Todd White był narkomanem i ateistą przez 22 lata, kiedy nagle w 2004 roku został radykalnie przemieniony. Dziś ewangelizuje z gorliwością apostoła Pawła. Naucza, że Duch Święty chce płynąć przez każdego wierzącego wszędzie, dokąd idzie - w pracy, w szkole, w sklepach, centrach handlowych, na stacjach benzynowych... White wystąpił także w programach wyemitowanych przez amerykańskie telewizje chrześcijańskie.

Konferencję w Warszawie zorganizowały miejscowe kościoły - Droga i Społeczność Chrześcijańska Północ. W spotkaniu uczestniczyło kilka tysięcy ludzi. Wielu z nich było poruszonych do głębi i zainspirowanych, a ich życie obrało nowy kierunek. Niektórzy płakali. Inni doznali uzdrowienia.

O konferencji dużo pisze się w Internecie.

Marek CiesiółkaPastor kościoła Droga, Marek Ciesiółka, napisał, że podczas konferencji doznał nowego zrozumienia, jeśli chodzi o życie w sferze ponadnaturalnej:

"Jestem osobą narodzoną na nowo już od 28 lat i mimo wielu zebranych doświadczeń, usiłowań, studiów i przeczytanych książek, ciągle nie poukładałem sobie w głowie ani teologii, ani myślenia o kościele, ani o Bożym działaniu, ani nawet o moim osobistym życiu z Bogiem. Dzisiaj wiem dlaczego. Życie nadprzyrodzone, a tym właśnie jest Królestwo Boże, nie opiera się na mądrości ludzkiej. Nie można zrobić porządku z całą zdobytą wiedzą i dopiero potem zacząć ją programowo wdrażać w życie. Jest dokładnie odwrotnie. Należy z dziecięcą prostotą "wskoczyć" w Boże Życie, a wtedy dopiero można liczyć na to, że trwanie w Nim da nam zrozumienie Bożych rzeczy, jednak (!) to zrozumienie i poukładanie, będzie proporcjonalne jedynie do poziomu w jakim Mesjasz w nas, nadzieja chwały, objawia się przez nasze życie. To takie proste! Dzięki Todd! Dla mnie to jak uratowanie mojego życia."

Jacek SłabyJacek Słaby, drugi pastor Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Spichlerz w Warszawie, uważa, że ta konferencja miała wielkie znaczenie dla Polski.

"Osobiście na moje 31 lat życia z Jezusem mogę powiedzieć, że to wydarzenie jest najważniejszym dla Polski od przynajmniej 15-20 lat. A uczestniczyłem w wielu dziesiątkach konferencji. Duchowe konsekwencje tego będziemy mogli niedługo zobaczyć, to rozpali ogień, którego diabeł nie będzie mógł zagasić. Wzbudzona została (mówiąc językiem historii) Pierwsza Kadrowa (kto nie wie zapraszam do historii I wojny światowej), a z niej rozwinie się Boża Armia. Jeśli kościoły nie będą umiały tego wykorzystać to byłoby czymś pożałowania godnym. Wiele mogą w ten sposób stracić. Musimy być po prostu zawsze tak jak dobry surfer na właściwej fali - Fali Ducha Świętego" - napisał.

Mirek KolczykKonferencję z Whitem tak relacjonuje chrześcijański raper Mirek "Kolah" Kolczyk:

"Todd dzielił się swoim sercem i to było niesamowite (ja płakałem od pierwszych minut konferencji). Bardzo szczery i radosny człowiek. Kocha Jezusa ponad wszystko i to widać, słychać i czuć. "Nauczał nie jak uczeni w Piśmie, ale jako moc mający".  Bardzo proste rzeczy i mnóstwo świadectw - niektóre bardzo ekstremalne, niektóre bardzo świeże np. Świadectwo z dzisiejszego dnia: Uzdrowienie i nowe narodzenie instruktora w hotelowej siłowni, albo uwolnienie człowieka od demonów na lotnisku w czasie podróży do Polski. A pani w hotelowej recepcji, jak to opisał Marek Ciesiółka "płakała i trzęsła się od Bożej mocy". Poza tym wiele uzdrowień podczas tej konferencji. I ten gość tak bez przerwy... Codziennie, wciąż. Po prostu - wiara czynna w miłości!  I ten entuzjazm i pasja są zaraźliwe. Jestem bardzo wdzięczny Bogu, że mogłem tam być. Mówił też w niezwykły sposób o naszej tożsamości, o tym, że każdy jest przez Ojca chciany i kochany. Dużo mówił o synostwie i o tym jak cenni jesteśmy w oczach Boga. To było bardzo potrzebne. Wielu ludzi zostało "pociągniętych" do Taty!".

Marcel PłoszczyńskiUzyskaliśmy także komentarz Marcela Płoszczyńskiego - prowadzącego programu "Na poddaszu" poświęconego ponadnaturalnym świadectwom Bożej mocy:

"Pamiętam proroctwo Cindy Jacobs sprzed wielu lat. Mówiła o stadionach, na których Polacy będą uwielbiali Boga. Wtedy trudno było uwierzyć w te słowa. Dziś jednak widzimy, jak stają się rzeczywistością. Polska się zmienia, a konferencja z Toddem, na którą przyszło kilka tysięcy osób, jest tego najlepszym dowodem. Jego przesłanie jest proste: zamieńcie niedzielne chrześcijaństwo na „lifestyle christianity”. Nic więc dziwnego, że przyciąga młodzież zmęczoną pustymi kazaniami i pozbawionymi bożego działania nabożeństwami. Oni pragną czegoś więcej. Chcą doświadczyć Boga, o którym czytają w Biblii. Tak zaczyna się przebudzenie."

Todd White udzielił wypowiedzi programowi "Na poddaszu". Zaprosił w niej między innymi na kolejne spotkanie z jego udziałem. Obejrzyj filmik poniżej.

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 kwiecień 2015 15:55
Napisz tu...
znakow zostalo.
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy.

Ostatnie komentarze

Ludzie !!!co to za prorokini?? Ja wam też powiem widząc obecną sytuację na świecie że jest możliwy wybuch wojny a żadnym prorokiem nie jestem.Przestańcie słuchać ...
@BeataJaka koronka?? To jakaś mantra,nie modlitwa.Czytajcie kochani słowa Pana Jezusa,to Was uratuje od manipulacji czarnej zarazy i ostrego obłędu.
@PłaskoziemcaWyrazy wspólczucia
Ten Krzywy niech opowie które z jego rzekomych proroctw się spełniło!!! Może prorokował np. że będa anomalie pogodowe,że miłość oziębnie,ale o tym wszystkim Biblia uczy ...
egzorcyzmy Anneliese Michel Papież Franciszek: Jezus stał się diabłem
@hańba 2005Naradzaliśmy się tam w dole długo (wskazuje palcem w dół) aż doprowadziliśmy do Komunii na rękę... Komunia na rękę jest bardzo dobra dla nas w ...
"Od Wielkiego Czwartku komunię św. będą mogli przyjmować na rękę wierni w diecezji warszawskiej. Zgodę w tej sprawie wydał prymas Józef Glemp."
@virus@Bergoglio.877w proteście przeciw bluźnierstwu komunii na rękę powstał wirus GLEMP.877 bo ten "glemp" wprowadził to bluźnierstwo komunii na rękę
HUJ JORGE BERGOGLIO and his fucking
friends formatting Your Hard Disk NOW !
Podziekuj pierdolonemu kosciolowi diabła i węża.

tuwszystkiekomentarze1

Please publish modules in offcanvas position.